2737
2734

اول همه بگم اگه نارحت میشید  لطفا برید  خیانتم  ی مشکلیه  ک خیلیامون  باهاش دستو پنجه نرم میکنیم  بعیاتون فقد میگید   کمترذاز این تاپیک ها بزارید   چون دیدمون  نسبت ب شوهرمون عوض شده ولی  این مشکل  خیلییی زیاده هر روزم داره بیشتر میشه  ب شخصه یک ساله هنوز نتونستم  ف را موش  کنم    حس میکنم دیروزه   خیلیی تاپیک گذاشتم   خیلیا حرفای  قشنگی زدن   ولی باز حس بدی دارم   تو زندگیم خیلی تاثیر بدی  گذاشته  .. اما هنوز  هر از گاهیی  زنگ   میزنه  و حس میکنم  شاید چک بکنه بعضی وقتا  .. اینم میدونم  ک با کس دیگه ای  هست  دوسدارم هر بار ک میاد  سمتم   دیگه جوابشو ندم ولی  نمیشه لنتی نمیشهههه یک هفته تونستم تحمل کنم  دلم ک تنگ شد  جواب پیامشو دادم.... حس بدیه کاش هیچ وقت  این کارو با کسی نکنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترین جواب اینه که قلادشو باز کنی بره دنبال لیاقتش

زانا وه ختی لیم دووری شیوه ی خه مینم چ ناشیرینه🙂 بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه....یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده...یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست.چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتنش!نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم🙂🙃
2731

شما خیانت کردی یا شوهرت

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
بهش گفتم‌اگه یروزی خیانت کنی اصلا بروت نمیارم فقط اسید میریزم رو چیزت و طلاق

اسید😂

زانا وه ختی لیم دووری شیوه ی خه مینم چ ناشیرینه🙂 بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه....یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده...یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست.چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتنش!نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم🙂🙃
2738

منم خیانت دیدم شب اول عقد نامزدم با ی خانوم ۵۰ ساله ک باهاش قبل ازدواج رابطه داشت چت میکرد بهم گفت یکی از همکارایه شرکته و بچه داره درصورتی ک زنه ج.ن.... بوده قبلا باهاش بوده بعدا من فهمیدم ق جدت چ کلاهی سرم رفت ۵ ماهم با ی خانون ۴۵ ساله از شرکتش رابطه داشت  بازم بهم دروغ میگفت بازم سعی کردم زندگیم خراب نشه بخشیدم ی ماه بعد از این ماجرا با خواهر دوست خواهرشوهرم ک ۳۹ سالش بود بهم خیانت کرد بعدش دیگ توبه کرد ولی دیگ نتونستم ببخشم و هرروزم بدتراز دیروزش بود 

باورت نمیشه هیچ زنی نبود تو بازار نبینیم اینو نشناسه خیلی اذیت میشدم 

دیگ متوجه شدم تعادل روانی هم نداره دست بزن و هزاران مشکل دیگه قهرکردم با چشمام دیدم ی دختره دیگ رو سوار ماشینش کرده دارن میگن میخندن یک هفته بعد دختره تو لباس فروشی جلو منو گرفت گفت شوهرتو دوس دارم اگ ی روز فهمیدی زودتر از تو باردارم ناراحت نشی چون نمیذارم حتی ی قطره اینور اونور بشه 😑😑 .... منم گفتم مال خودت 

دیگ الانم دارم طلاق میگیرم 

نامزدم کلا گرایش مسخره ای ب سمت زنای سن بالا داره چون از نظر اون اونا حرفه ای تر تو س.ک... عمل میکنن

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤
منم خیانت دیدم شب اول عقد نامزدم با ی خانوم ۵۰ ساله ک باهاش قبل ازدواج رابطه داشت چت میکرد بهم گفت ی ...

چقدررر این ادما  عوضییییی  میتونن باششننننن از دروغ  گو متنفرممممم اونم هنیشه بهم دروغ  میگفت  الهی  ک خیر  نبینن  زنای بد کاره ای  خونه  خراب کن  عوضیاااا

2706