2733
2734
شوهرت موقعی ک اومد خواستگاری این چیزا رو واسش مطرح کردی؟؟؟

اگه خواستگار برات اومد به هیییییچ عنوان نگو تو خونه پدرت آزاد نبودی. بگو من آزاد بودم و هر جا تونستم تنهایی برم و این آزادی رو تو دوران متاهلی هم کسی نمیتونه ازم سلب کنه. عادت به محدودیت ندارم. طوری رفتار نکن که محدود بودی وگرنه اونم سواستفاده میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه،ولی دوست دارم ازدواج کنم از این زندگی کوفتی راحت شم

من اول از دست مامان بابام نتراحت میشدم حتی یه آرایش ساده هم نمیتونستم بکنم ولی الان که میبینم زندگیم خوبه و شوهرم آزادم گذاشته چون بهم اعتماد داره میگه همیشه دوست داشتم یه زن خانونم و باوقار و ساده داشته باشم الان خدارو شکر میکنم

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2728
اگه خواستگار برات اومد به هیییییچ عنوان نگو تو خونه پدرت آزاد نبودی. بگو من آزاد بودم و هر جا تونستم ...

خب شاید من اینووو بگم ولی اگه بره در موردم تحقیقات میفهمه ک دروغههه حرفممم.من الان یه کار میخوام بکنم  برادرم نمیذاره تف بهش فاز غیزت برداشته واسم

من اول از دست مامان بابام نتراحت میشدم حتی یه آرایش ساده هم نمیتونستم بکنم ولی الان که میبینم زندگیم ...

خیلی هم خووووب من دختر عموم اینطور بود الان شدیدا ازاده اصلا از این رو ب اون رو شد

خب شاید من اینووو بگم ولی اگه بره در موردم تحقیقات میفهمه ک دروغههه حرفممم.من الان یه کار میخوام بکن ...

عزیزم تو تحقیقات هیچکس نمیاد بگه این دختر خانوادش نمیذارن جایی بره. کسی کاری به جایی رفتن و نرفتنت نداره. 

2738
خب شاید من اینووو بگم ولی اگه بره در موردم تحقیقات میفهمه ک دروغههه حرفممم.من الان یه کار میخوام بکن ...

من الان با خودم میگم اگه یه دختر ول بودم همچین شوهر و زندگیی نداشتم

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
عزیزم تو تحقیقات هیچکس نمیاد بگه این دختر خانوادش نمیذارن جایی بره. کسی کاری به جایی رفتن و نرفتنت ن ...

دعااا میکنم فقط خداا یه ادم حسابی و با شعور سمتم بفرسته. نه فامیل باشه نه هم محله ای ک حالم بهم میخوره

دوستام با دوست پسراشون میرن بیرون کسی چیزی بهشون نمیگه  

من یه مانتو شلوار بخوام بپوشم با مادرم هزار بار نگاهش کنه ک تنگ نباشه  

خیلی حرصم میگیره

خیلی هم خووووب من دختر عموم اینطور بود الان شدیدا ازاده اصلا از این رو ب اون رو شد

خب پس شماهم ناراحت نباش البته من الانم بیشتر اوقات مثل قبل ساده میگردم فقط با شوهرم بودنی آرایش میکنم و بیشتر به خودم میرسم 

عزیزم تو تحقیقات هیچکس نمیاد بگه این دختر خانوادش نمیذارن جایی بره. کسی کاری به جایی رفتن و نرفتنت ن ...

اینو نمیگن ولی میگن دختر خوبیه زیاد بیرون نمیاد نمیبینیمش خیلی تاثیر داره تو فکر طرف در مورد شخص

من الان با خودم میگم اگه یه دختر ول بودم همچین شوهر و زندگیی نداشتم

همیشه ایطوری نیس.یکی از دوستام اینقدر ول بود و دم دست که الان زن یه اقا زاده شده اونم بهترین جای تهران ک خودممم هنوز تو این زندگیش موندم

یه دوست دیگه ای دارم اینقدر خراببب ولی باباشوو ببینی اینقدرررر هواشو داره ک نگووو  اینقدر کلاس اینا میبرتش......

همیشه ایطوری نیس.یکی از دوستام اینقدر ول بود و دم دست که الان زن یه اقا زاده شده اونم بهترین جای تهر ...

هرکی یه جوره دیگه انشالله خدا برای تو خوبشو رقم بزنه

گیر ی بدتر از خانواده افتادم من 

نه از لحاظ بیرون رفتن واین چیزا

از لحاظ اخلاق ورفتار وخانوادش و مشکلات قبل ازدواجش که توی زندگی فعلیمم هست

من ۸ساله ازدواج کردم توی این ۸سال فقط مشغول خل مشکلات خودش وخانوادشم

کی نفس راحت بکشم خدا میدونه

2706