2733
2739
عنوان

کیاشیائومی نوت۹پرودارن؟؟؟لطفابیااااییین که چنتاسواااال دارم😍😘

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 53 پست
کی گفته هنگ میکنه اصلا اینطور نیست ، گوشیهای ردمی نوت اصلا هنگی و خرابی  ندارن ، سامسونگا هنگ م ...

والا من خودم استفاده کردم دستمه ://

کارخونش که برای من نیست بیام طرفداری الکی کنم 

چیزی که تجربشو دارم گفتم://

والا من خودم استفاده کردم دستمه :// کارخونش که برای من نیست بیام طرفداری الکی کنم  چیزی که تج ...

آره اینجاکسی باکسی دشمنی نداره که همه ازتجربشون میگن

پس اگه هنگ میکنه تعویض نکنم یعنی؟؟

من۸پروگرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره اینجاکسی باکسی دشمنی نداره که همه ازتجربشون میگن پس اگه هنگ میکنه تعویض نکنم یعنی؟؟ من۸پروگرفت ...

من ک تازه خریدم متاسفانه خیلی هنگ میکنه 

درحد یه گوشی ۴_۵سال استفاده شده 

نمیدونم چرا اینحوریه

اینم تجربه منه البته 

2731
من ک تازه خریدم متاسفانه خیلی هنگ میکنه  درحد یه گوشی ۴_۵سال استفاده شده  نمیدونم چرا ای ...

چرانوت۸پرونخریدی؟؟

بخاطراینکه این جدیدتره وبهتر؟؟

منم تعجب میکنم چطورگوشی بااین امکانان بایدهنگ کنع

چرانوت۸پرونخریدی؟؟ بخاطراینکه این جدیدتره وبهتر؟؟ منم تعجب میکنم چطورگوشی بااین امکانان بایدهنگ ...

نمیدونم گفتم این جدید تره مثلاا

واقعا منم نمیدونم چرا هنگ میکنه یه بازی ساده گاهیی اوقات هنگ میکنهه... 

ی روز پسوردمو قبول نمبکرد ن تثر انگشت ن هیچی 

نمیدونم گفتم این جدید تره مثلاا واقعا منم نمیدونم چرا هنگ میکنه یه بازی ساده گاهیی اوقات هنگ میکنهه ...

حتما مال شما ایراد داره مگه گارانتی نداره ! ببر نشون بده ، حتما گوشی ایراد داره که اینجوره

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😊❤❤❤ فرزندانم عزیزان دلم،  الله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین. شفای کامل بیمارم صلوات.
آره اینجاکسی باکسی دشمنی نداره که همه ازتجربشون میگن پس اگه هنگ میکنه تعویض نکنم یعنی؟؟ من۸پروگرفت ...

خود دانی 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😊❤❤❤ فرزندانم عزیزان دلم،  الله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین. شفای کامل بیمارم صلوات.
2740

اسی چرا نمیری نظرات خریداران این گوشی رو در دیجی کالا بخونی ! نظرات مطمین تره تا اینجا ، اونا خریداران واقعی این مدل گوشی هستن و بیشتر بهت کمک میشه 

حتما مال شما ایراد داره مگه گارانتی نداره ! ببر نشون بده ، حتما گوشی ایراد داره که اینجوره

چرا گارانتی داره 

منم وقت نکردم ببرم هنوز

چرا اصرار دارید که حرف من درست نیست؟://

منم فقط تجربمو گفتم

@pasokh_be_chalesh

برو چالشهای این کانالو گوش کن ‌‌عالیه .بعدم بتونی با این خانوم که استاد هست صحبت کنی عالیه .فعلا گوش کن نظرتو بگو.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706