2733
2734
عنوان

خرج بارداری چقدر کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 41 پست

تا الان که هفته ی دیگه زایمانمه .

هر ماه مولتی و اهن و ویتامین د۳ با ویزیت و آز و سونو میانگین ۵۰۰ تا ۶۰۰ 

البته به عیر از دوتا عربالگری 

زایمان هم خصوصی هفته دیگه احتمالا ۶ تا ۷ بشه 

ذخره خون بند ناف هم ۱۰ روز پیش دادیم اونم ۳۸۰۰ شد 

منم  خیلی  هرماه سونو     سه بعدی  داپلر    امینوسنتز    سل فری  و ازمایشای مختلف   چون  بچه اولم  مشکل داشت    سر این  پدرم  دراومده  ازبس  خرج  کردیم   یه  سونو دیگ  برام  نوشته  دکترم    دوهفته س   ولی هزینش ندارم  فعلا  نرفتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ولی اکثر اون افرادی که به راحتی باردار میشن بدون سختی کشیدن ، قدر بچه هاشون رو نمیدونن و فکرمیکنن خو ...

دقیقا

واسه ازدواجم اینجوریه مردی که خرج زنش نکنه راحت از دستش میده

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
2738
نزدیک  پنجاه  میلیوین  سیزده سال پیش انموقعه   پول ارزش داشت

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
شماها هم حالتون بده من یازده هفتم بخدا از زندگی سیر شدم از بس بالا میارم و حالت تهوع دارم 

شدید، من الان هفته ۱۸ هستم، هنوزم حالت تهوع دارم، ولی یه کوچولو بهترم.

دو هفته پیش حتی بیمارستان بستری شدم، از بس بالا آورده بودم.

نی نی هم پسره، هیچ ربطی به جنسیت هم نداره، همه میگن سر دختر اینجوریه، ولی فرقی نمیکنه. 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اینایه جوراززایمان حرف میزنن انگارعمل قلب بازه 

احتمالاهزاردردلاعلاج داشته که اینقدرخرجش شده و الا نرمال حامله شدم ۳سال پیش بهترین دکتروبیمارستان 

تنهاخرجم سونوبودو مولتی خارجی همین

یه سزارین اتاق خصوصی وپمپ دردتهش چقدرشد؟

۵۰ملیون

یه چرتایی میگن ادم شوکه میشه

🍦
شدید، من الان هفته ۱۸ هستم، هنوزم حالت تهوع دارم، ولی یه کوچولو بهترم. دو هفته پیش حتی بیمارستان بس ...

ان شالله ب سلامتی نی نیت بیاد بغلت والا منم میمیرم و زنده میشم خدا خودش کمکمون کنه😔

2706