2733
2734
عنوان

خاله همسر کلید کرده روم

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 66 پست
نمیدونم والا من خیلی بد میدونم شاید طرف واقعا شرایط روحی مناسب نداره حوصله نداره وسایل پذیرایی نداره ...

شما خیلی سخت میگیری

من هنوز اتاق قبل از ازدواجم همونجوری دست نخورده ست

اونجا تا ابد خونه ماست

اشتباه میکنی

من از همچین مهمونایی با عشق استقبال میکنم

مهمون برکت خونه ست، این مدل مهمونان

دختر تو در حد توانت پذیرایی کن آدم نباید بخاطر شکمش جایی بره اگه جرت داد تو هم جرش بده😁 البته با حر ...

همین دقیقا

واسه همین این مدل مهمونا برای من دوست داشتنی ترن

ی مدل خورشت و سالاد و میوه آماده میکنی و خلاص

تجمالاتی و سخت نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما خیلی سخت میگیری من هنوز اتاق قبل از ازدواجم همونجوری دست نخورده ست اونجا تا ابد خونه ماست اشت ...

عزیزم من این رو احترام به طرف مقابل میدونم اگر بخواد و شرایط داشته باشه خودش میگه بیا اصلا هیچ جا رسم نیست کسی خودشو دعوت کنه خونه کسی:/ 

مهمونی خودمونی هم میزبان بگه شام بیا اینجا می رم ولی خودم تماس بگیرم بگم دارم میام خیلی بده بنظرم:/ مثل موقعیت اسی میشه 

عزیزم من این رو احترام به طرف مقابل میدونم اگر بخواد و شرایط داشته باشه خودش میگه بیا اصلا هیچ جا رس ...

خب شما چیزی راجع به از اون ور بوم افتادن شنیدی؟؟ 😂

خاله ی شوهر استارتر از این ور بوم افتاده شما از اون ورش 😏

من میدونم تو خونه ی پدر و مادرم همیشه پذیرفته شده ام

و لزومی به دعوت شدن یا گذاشتن اون احترام کذایی نمیبینم

2731
بله شوهرم بیکار هستن...من دخل و‌خرجم رو‌ نظارت می کنم..مغازه های کنارم خیلی چهار برابر حساب می‌کنن.. ...

معذرت میخوام نمیدونستم.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️