2733
2734
عنوان

شمام وقتی ماسک میزنید..

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 36 پست
من ک فکرشم نمیکنم کلا تموم شه ماسکم بنظرم فایده ای نداره پارچه مشکی نازکو برمیدارن ماسک درست میکنم م ...

این مشکیا چرته فقط ماسکای پزشکی همون ابیا خوبن ۳ لایه

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
حالا ما میزنیم فعلا هرچی میگن باید به سازشون رقصید

میگن ب مدت ی هفته تعطیله اخه دوماه تعطیل بود چیشد حالا ی هفته شوهرم شغلش ازاده نگرانشم😥

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این مشکیا چرته فقط ماسکای پزشکی همون ابیا خوبن ۳ لایه

اونام نازکن بخدا اونم امتحان کن ببین چجوری نفست بیرون میاد

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2728
اونام نازکن بخدا اونم امتحان کن ببین چجوری نفست بیرون میاد

مگ قراره هوا ردو بدل نشه؟! چجوری نفس بکشیم پس؟! بخاطر فیلتری ک داره استفاده میکنیم ک اون ذراتی ک تو حالت مستقیم با کسی ک ناقله یا کرونا داره رو بگیره نه ک هوا رد نشه

من انحراف دارم ماسک میزنم انگار یکی داره جونمو میگیره اصلا نمیتونمم نفس بکشم.با دهن نفس میکشم عرق میکنه کل ماسک😑😑😑

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
مگ قراره هوا ردو بدل نشه؟! چجوری نفس بکشیم پس؟! بخاطر فیلتری ک داره استفاده میکنیم ک اون ذراتی ک تو ...

کو فی لتر میگم ماسک ازاین پارچه ایا میزنن من حرفی ازفیل تر زدم