2733
2734
عنوان

دنياي بعد از مرگ چطوريه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 44 پست

من پدرم رو الان یکسال میشه ازدست دادم و ایمان اوردم به اون دنیا که هر چیزی این طرف بکاری اون طرف برداشت میکنی من کارهای دینیم قوی تر و جدی تر شده و اینکه با مرگ عزیزت دیگه خنده هات و شادیهات از ته دل نیست 

دوست عزیز داری تو دنیایی زندگی میکنی که از هشت میلیارد ادمش هفت و نیم میلیاردش هیچ اهمیتی براشون ندا ...

مهم اینه من تو کشوری زندگی میکنم که دینش اسلامه

و کتابش قرآن.با اون هفتو نیم میلیارد حرف نزدم که

و خدایی که در این نزدیکی ست***

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون گناه زیاد دارم میترسم از مرگ . امیدم ب مهربونی خداست 

قبلا همیشه میگفتم کاش من توی خانواده اولی بمیرم ک مرگ هیچ کس رو نبینم، از وقتی بچه دار شدم دیگه اصلا دوس ندارم بمیرم بخاطر اون

ی صلوات مهمونم کن ....
2728
مهم اینه من تو کشوری زندگی میکنم که دینش اسلامه و کتابش قرآن.با اون هفتو نیم میلیارد حرف نزدم که

دقیقا 

برای همینم توی قرآن اشاره شده ک اهل بهشت اندکیشون از مردم آخرالزمان هستن ‌.چون ب قول دوستمون شاید فقط نیم میلیارد از مردم جهان قرآنو بخونن

ی صلوات مهمونم کن ....
2738
دقیقا  برای همینم توی قرآن اشاره شده ک اهل بهشت اندکیشون از مردم آخرالزمان هستن ‌.چون ب قول دو ...

و جالبه تو قرآن هم ذکر شده که اکثر هم لایعقلون.دلیل نمیشه چون عده زیادی قبول ندارن پس درسته کارشون

و خدایی که در این نزدیکی ست***
خوشبحالت ، معلومه اعمالت خوبن . من خیلی میترسم 

نه به هر حال هرکسی گناهانی داره

البته که گفتن و بازگو کردن گناه حرامه

در  کل ظلم و ستم زیاد دیدم ، خدا بشه قاضی من لذت میبرم

همیشه هم آرزوم اینه که شب اول قبر پیامبر و امام زمان و امام حسین (ع) بیان به دیدنم و آرامش ابدی بگیرم 

این دنیا توش آرامش نیست ، هرچند خیلی مسائل به خودمون برمیگرده ولی واقعا آرامش نیست 

و جالبه تو قرآن هم ذکر شده که اکثر هم لایعقلون.دلیل نمیشه چون عده زیادی قبول ندارن پس درسته کارشون

خدا ب فریاد هممون برسه ، من خودم ک با تمام وجود میدونم و قبول دارم ک آخرتی هست و حساب کتابی هست بازم گناه میکنم 😔

ی صلوات مهمونم کن ....
مهم اینه من تو کشوری زندگی میکنم که دینش اسلامه و کتابش قرآن.با اون هفتو نیم میلیارد حرف نزدم که

مگه هر کی تو این کشوره عقایدش کپی پیست شماست تو ایرانم ده میلیون اقلیت دارم چندین میلیونم ادم که فقط به اجبار شناسنامه مسلمونن

برنامه ی "زندگی پس از زندگی" در مورد همینه ، 

تحت نظر مشاوران مذهبیه مسلمان ، یهودی و مسیحی 

افرادی که تجربه ی نزدیک به مرگ یا پس از مرگ دارن رو دعوت کردن 

خیلی قشنگه

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
2706