2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیروز خونه خالم بودیم کمر درد سده بود دراز کشیده بود یهو یکی زد من گفتم چی بود🤣🤣 همه خودشونو زد ...

آقا من یه شب با خواهرمو خواهر زاده هام خونه مامانم داشتیم میخوابیدیم یواش در کردم فکر کردم شاید خوابیدن یا نمیشنون. بعدش پسرو دختر نه ده ساله  خواهرم دعوا افتادن که کدومشون بودن،یکی فسم خورد اون یکی زدتو کلش که قسم دروغ نخور و... خلاصه که من بی صدا داشتم ازخنده روده بر میشدم😊😊😊

خنده دار ترین خاطره ی عمرتون چی بوده؟؟

با خواهرام داشتیم می خندیدیم پیش بابام محکم گوزیدم فرار کردم 🤣

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
2728

اها یادم اومد کلاس اول ک بودم

کیفامونو کنار دیوار رو سکو میزاشتیم میرفتیم تو صف

یه بار کیفمو ک اومدم بردارم برم سر کلاس

یه اشغال بینی بزررررگ چسبیده بود بهش🤢🤢

میخواستم بالا بیارم نزدیک بود گریه کنم به فکرمم نمیرستید چیکار کنم

در همون حال داغون کیفو جوری گرفته بودم ک خودم نبینمش

رفتم سر کلاس

بعد دیدم نیست

فک کنم خورده بود به مقنعه بچه ها تو راهرو🤣🤣🤣

2740
آقا من یه شب با خواهرمو خواهر زاده هام خونه مامانم داشتیم میخوابیدیم یواش در کردم فکر کردم شاید خواب ...

وای ترکیدم بخدا 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣فقط اون لحظه که اونا قسم میدادن وتو میخندیدی

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
واي من پیش بابابزرگم گوزیدم هیچ وقت یادم نمیره 

🤣نمیدونم این خاطره گوزامون یادمون نمیرن چرا😂

اها یادم اومد کلاس اول ک بودم کیفامونو کنار دیوار رو سکو میزاشتیم میرفتیم تو صف یه بار کیفمو ک اوم ...

من به صندلی میچسبوندم ولی انقد بیشور نبودم که به کیف بچه ها بچسبونم😂😂

زندگی خیلی نامرده 
شاید ۱۰

خوبه😃✋👌

2706