2733
2734

حداقل یه ماه یه کیلو ام کافیه برام🤔

سلامتی عشقم که وقتی دل بست... درو روی همه بست☺عه درو رو منم بستo_o درو باز کن خره منم عجبا:/😐 بابا منم وا کن عجب احمقیه:)) شما برید ببینم این چه مرگشه😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هرچی دوس داری بخور فقط اروم اروم 

لقمه هاتو کوچیک‌کن توی قاشقت یکم برنج یا هر غذایی بریز بخور هر قاشقی که میزاری دهنت تا ۱۰ بشمار و‌ بجو بعد قورت بده 

بزای لاغر شدن نباید لزوما رژیم بگیری یا باشگاه بری فقط باید عادت های بد غذا خوردنتو ترک کنی با ولع غذا نخور خیلی اروووم و با ارامش حتی وقتایی که دور از جونت داری میمیری از گرسنگی 

2728

هفته ای یه کیلو شیرینیجات تعطیل فقط خرما و انجیر.برنج هم طبق وزنت نون هم نهایت ۵۰ گرم.

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
عزیزم هرچی دوس داری بخور فقط اروم اروم  لقمه هاتو کوچیک‌کن توی قاشقت یکم برنج یا هر غذایی بریز ...

فقط نمیدونم برنج که میخورم چقد بکشم مثلا🤔

سلامتی عشقم که وقتی دل بست... درو روی همه بست☺عه درو رو منم بستo_o درو باز کن خره منم عجبا:/😐 بابا منم وا کن عجب احمقیه:)) شما برید ببینم این چه مرگشه😒
2738
منم اویل سوپ رژیمی خکردم یک هفته ۳کیلو کم کردم بعدش نخوردم فقط پروتیین خوردم۲کیلو کم کردم هفته دوم ا ...

یعنی یه هفته غذا نخوردی فقط سوپ خوردی؟

اگرم شکم داری تمرین کن سعی من شکمتو بدی داخل مخصوصا وقتایی که ظرف میشوری و وقتایی که راه میره شکمتو ...

جدی اثر داره🤔شما خودتون نتیجه گرفتین ازش، اگه آره بعد چه مدت تاثیرش میبینیم🙄

فقط نمیدونم برنج که میخورم چقد بکشم مثلا🤔

وقتی اینجوری بخوری روز به روز اشتهات کمتر میشه اوایل شاید یکم زیاد برنج بکشی کم کم خودت کمتر میکشی مثلا اوایل دو کفگیر بکش و اروم اروم بخور قبل اینکه احساس سیری بکنی از غذا خوردن دست بکش

اره😅😅😅

ولی این خیلی سخته که🤦🏼‍♀

وقتی اینجوری بخوری روز به روز اشتهات کمتر میشه اوایل شاید یکم زیاد برنج بکشی کم کم خودت کمتر میکشی م ...

یعنی اینطوری وزنمم کمتر میشه رفته رفته؟

2706