2733
2734
عنوان

دوستانی که آزمون استخدامی قبول شدن لطفا بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 52 پست
شما هم آموزگاری هستین؟ خوندین آماده این؟

آره در حال خوندنم.ی دور تخصصی هاب جز اصول فلسفه رو خوندم اما عمومی نه .هنوز اماده نیستم.انشالله تا زمان آزمون اماده میشم 

...
آره در حال خوندنم.ی دور تخصصی هاب جز اصول فلسفه رو خوندم اما عمومی نه .هنوز اماده نیستم.انشالله تا ز ...

ظرفیت شهرت چندتاس؟

خدایا میدونم کار خودت بود شکرت! تو منو شنیدی،وقتی سکوت کرده بودم..تو کنارم موندی وقتی کسی نبود..و تو نور رو بهم نشون دادی وقتی که همه جا تاریک بود                                     مرسی که هستی و خدایی میکنی،من دلم خیلی بهت گرمه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو چی؟

2تازن 6تا مرد

شما چند وقته دارین میخونین؟

خدایا میدونم کار خودت بود شکرت! تو منو شنیدی،وقتی سکوت کرده بودم..تو کنارم موندی وقتی کسی نبود..و تو نور رو بهم نشون دادی وقتی که همه جا تاریک بود                                     مرسی که هستی و خدایی میکنی،من دلم خیلی بهت گرمه❤
تو چی؟

من تا الان تربیتی و سنجش و رشد و نصفه نیمه خوندم. عمومی هم کامپیوتر و معارف

بنظرت تو این یک ماه چیکار کنم؟

روی فلسفه وقت بزارم یا فنون؟

یا همون 3تا رو مسلط بشم؟

من تا الان تربیتی و سنجش و رشد و نصفه نیمه خوندم. عمومی هم کامپیوتر و معارف بنظرت تو این یک ماه چیک ...

همونایی ک خوندی رو مسلط شو فنون رو هم بهش اضاف کن چون درس فوق العاده راحتیه اصول خیلی سخته و فرار منم در حد تست میخونم 

...
2740