2752
2734
عنوان

خانوما شماها هم خجالت می کشید جلو شوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 9946 بازدید | 221 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدییی بهت نمی خنده اونوقت😂😂

تو دسشویی دیگه منم مثل شما خجالت میکشیدم یه دوتایی خوابیده بودیم من توخواب وبیداری بودم یه باد باصدا دررفت خودم ازخواب پریدم دیدم شوهرم با دوتا چشمه گرد منو داره نگاه میکنه بعد گفت وای خدا زهرم ترکید پاشو برام اب قند بیار تا شب شوخی میکرد

2731
منذمیگم یه چندتا دایره زن استخدام کن تاتو رفتی دستشویی اونام بزنن
رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
ایا میدانستید کشیدن یک طرف باس ن هنگام دفع باد نقش صدا خفه کن رو داره؟! تست کنید جواب داد دعام ...

وای خدا بگم چیکارت نکنه بااین راه کارت😂😂😂 ..تو دستشویی و چیکار کنم

اووو🤣🤣🤣

باور کن شوهرم نکرد منم روم نشددوازده ساله ...

حالا بعضیها میان از باد در کردنشون جلو شوهرشون راحت میگن 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
والا بایا  نگران جوش و بوی دهان صبحگاهی و باد معده و پشم باشیم همه ش خیلی مزخرفه ازدواج بیخود ...

🤣🤣🤣🤣، نکه اونا ندارن، راحت باش بابا، اونا که حیلی زمختن این همه اعتماد به نفس دارن😂

شوخیه حرفت  یا که واقعی یعنی چی اون وفت ؟؟؟

شوخی چی عزیزم اخه هوا وقتی از فضای کوچیک عبور میکنه اون صدا رو میده وقتی بکشی مجرا یکم بازتر میشه دیگه صدا نداره!من خودمم اولین بار اینجا خوندم دیدم خیلی جوابه

نگا ادمو مجبور به چه توضیحاتی میکنین 

2706