2733
2734
عنوان

نزدیکی بعد از زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 55 پست
توهین یا فحشی دیدین از من؟؟؟؟؟؟ سوال جنسی نی نی یار ممنوع کرده  تو صحفشم نوشته ،

بله کامنت اولتون واقعا توهین آمیز بود

سوال جنسی ای مطرح نکردن که کسی اینجا تحریک بشه 

خیلی سنگین مطرح شد و خیلی سنگین دارن پاسخ میگیرن کسی اینجا قبح چیزیو نشکونده که بخاد رگ غیرت کسی پاره بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳۸۰۰  ورزش می‌کردم تو بارداری ،پیاده روی بچه زود اومد پایین همشون میگفتن چقدر خوبی تو درد ندا ...

واقعا متاسفم برای دکترت ببخشیدا فهمش اندازه خر هم نبوده بیوفت دنبالش اگه لازم شد ازش شکایت کن

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2731
حالا اصن نترس عزیزم مهم زایمانت بوده که به خیر گذشته این بخیه هام زودی خوب میشه یه دو هفته دیگم‌صبر ...

حتماا

بخیه بیرونیم جوش خورده

ولی از داخل درد دارم

موقع دستشویی، یا نشستن

یا ایستادن زیاد

بله کامنت اولتون واقعا توهین آمیز بود سوال جنسی ای مطرح نکردن که کسی اینجا تحریک بشه  خیلی سن ...

ببخشید حوصله بحث ندارم 

سوال جنسی ممنوعه 

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
چیز خاصی نگفتم عزیزم تو این اوضاع نمیتونم دکتر برم دارم از چهارتا با تجربه سوال میکنم اگه نمیتونی ...

بهترین زمان بعد زایمان طبیعی حداقل ۵۰ روزه

اما قبلش حتما باید دکتر برید و بخیه هاتون چک بشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2740
چقدر ذهنتون مریضه بخدا.نه سوال بدی پرسید مه حرف بدی زد .شما ذهنتون مریضه مریضضضض

دهمین نفره ک بهم پریده 

تا الان عقده ای ، و مریض بودم 

الان منتظرم یکی بگه ترشیده هستی لابد🤦‍♀️

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
حتماا بخیه بیرونیم جوش خورده ولی از داخل درد دارم موقع دستشویی، یا نشستن یا ایستادن زیاد

فردا حتما برو دکتر پشت گوش نندازیا ممکنه این درد علامت چیزی باشه بعد یه ماه هنوز مشکل داری غیر طبیعی حتما برو دکتر

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706