2737
2739
خیلی بهم خیانت میکرد ولی در کل خیلیم دوسم داشت عاشقم بود تنها مشکلی که داشت بیش از حد خیانت میکرد

عاشق خیانت نمیکنه عزیزم انشالله با یکی که واقعا عاشقته وعاشقشی وپاکه ازدواج کنی

بیشعوربودن زمان و مکان نمی‌شناسه آدم بیشعور همه جا خودشو نشون میده لطفاً یکم شعور،چه سرنوشت غم انگیزی دارد کرم ابریشم تمام عمر پیله می‌دوزد ولی به فکر پرواز است...،کجایی سهراب،آب را گل کردند زخمها بر دل عاشق کردند، که همین نزدیکی عشق را دار زدند،همه جا سایه دیوار زدند،گفته بودی قایقی خواهم ساخت و دور خواهم شداز این شهرغریب...،قایقت جا دارد؟من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم......
عاشق خیانت نمیکنه عزیزم انشالله با یکی که واقعا عاشقته وعاشقشی وپاکه ازدواج کنی

همچین کسی دیگه نیست

به دوس پسرمم بیشتر از چشام اعتماد داشتم

امروز زنگ زدم ی زنیکه ج داد

گفت من دوس دخترشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همچین کسی دیگه نیست به دوس پسرمم بیشتر از چشام اعتماد داشتم امروز زنگ زدم ی زنیکه ج داد گفت من دو ...

چند سالته مگه؟

بیشعوربودن زمان و مکان نمی‌شناسه آدم بیشعور همه جا خودشو نشون میده لطفاً یکم شعور،چه سرنوشت غم انگیزی دارد کرم ابریشم تمام عمر پیله می‌دوزد ولی به فکر پرواز است...،کجایی سهراب،آب را گل کردند زخمها بر دل عاشق کردند، که همین نزدیکی عشق را دار زدند،همه جا سایه دیوار زدند،گفته بودی قایقی خواهم ساخت و دور خواهم شداز این شهرغریب...،قایقت جا دارد؟من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم......
2731

من همیشه همه رو تشویق به حفظ زندگی شون کردم سعی کن یا باهاش تموم کنی یا اگه دوسش داری دیگه با سیاست و صبور باشی و بنا رو به اعتماد بذاری مردی که بیاد خواستگاری و بگه تو رو می خوام یعنی تو رو می خواد دیگه هی نباید تار مو روی لباسش کشف کنی و یا برنامه های پیشرفته روی گوشیش نصب کنی مچ اشو بگیری  مرد ایرانی اگه زن نخواب نمی گیره گرفت هم می مونه هی چک اش کنی هم پا میشه میره خیانت می کنه چون قانون پشتشه یه جورایی زن بعد ازدواج باید صبور باشه و تغافل کنه نسبت به حساسیت هاش این یعنی یه زندگی خیلیییی معمولی !