2737
2734

من میخام طلا بخرم براش از این حسابا هس نمیدونم دقیق شرایطشو از اونا

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من و باباش براش یه تک پوش طلا خریدیم ولی وقتی سه سالش شده بود هنوزم دستش میشد بردیمش پارک دخترم رو از پارک ک برگشتیم دیدیم دستش نیست فک کنم وقتی شلوغ شده بود یکی در آورده از دستش 🥺🥺🥺🥺

نامه ای از خدا 😇نگران فردا نباش ،تو اولین بار است که بندگی میکنی❤اما من قرن هاست خدایی میکنم🌹❤من خوشبخت ترین زن دنیام ❤❤❤خوشبخت بودیم زمانی که خوشبختی مد نبود😎خاص ترین مرد دنیاA🧿🧿🧿🧿💍💍💍❤❤❤❤❤
2731
من و باباش براش یه تک پوش طلا خریدیم ولی وقتی سه سالش شده بود هنوزم دستش میشد بردیمش پارک دخترم رو ا ...

ایول ب امضات😍چقد خوبع جملش

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
ندارم و نخواهم داشت ولی اگه یه روزی بچه داشتم براش چند تا ساز موسیقی میخرم

یکسالگیکه موسیقی حالیش نیست

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ایول ب امضات😍چقد خوبع جملش

فدات ❤😍

نامه ای از خدا 😇نگران فردا نباش ،تو اولین بار است که بندگی میکنی❤اما من قرن هاست خدایی میکنم🌹❤من خوشبخت ترین زن دنیام ❤❤❤خوشبخت بودیم زمانی که خوشبختی مد نبود😎خاص ترین مرد دنیاA🧿🧿🧿🧿💍💍💍❤❤❤❤❤
2738
نگو که سوارش هم کردی😂😂

خودش از پله هاش میره بالا و سرسره بازی میکنه😬چی فکر کردی😂البته الان بعد یه ماه دیگه براش عادی شده نگاشم نمیکنه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خب بزرگ میشه  دوست دارم مثل خودم عاشق موسیقی باشه

خب تولد بزرگیش باید خرید که بفهمه

منم یکی از برنامه هام اینه که حتما پسرم یه موسیقی بلد بشه

خب تولد بزرگیش باید خرید که بفهمه منم یکی از برنامه هام اینه که حتما پسرم یه موسیقی بلد بشه

من میخوام یکسالگی براش پیانو بخرم 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
من میخوام یکسالگی براش پیانو بخرم 

میشکنه بابا🤦‍♀️بچه ی من ارگ داره شکسته

میشکنه بابا🤦‍♀️بچه ی من ارگ داره شکسته

نمیشکنه پیانو بزرگه چطوری بشکونه؟؟

من کلا قصد ندارم بچه دار شم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2706