2737
2739
عنوان

شوهرم خیلی سرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1380 بازدید | 102 پست
من بین آدمایی که بهم نزدیکن و با هم صحبت میکنیم واقعا چنین مشکلی نیست اینجا اما خیلی میشنوم

نه جدی هس الان چند تا از دوستای من شوهراشون به شدت سرد وبی میلن خیلی زیاد شده انگاری

نه تنها بهتر نمیشه بلکه روز به روزم بدتر میشه عزیزم نامزدی و عقد رو واسه شناخت جنسی هم گذاشتن که هم ...

😕من روم نمیشه اصرار کنم دوس دارم خودش پیش قدم شه

بزودی تغییرات ایجاد میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
من موقع عقد همش منتظر بودم خودش پیشقدم بشه هی نشد و نشد تا خودم پیش قدم شدم مثل خواهر برادر بودیم با ...

☹ببین ما بوس بغل داریما ولی مشکلم رابطس نمیدونم واسه تواونم هس یا ن

بزودی تغییرات ایجاد میشه 
خدا لعنت کنه این اینستا وتلگرام رو که از بس چرت وپرت نشون این مردا میده با چهره های فتوشاپی وگریم مر ...

شوهر من نه اینستا داره نه تلگرام کل عمرشو فیلم پو ر ن نگاه کرده و  ج ق زده حالا به زور وسط رابطه ش ق میشه کلا هرازگاهی خوبه

خوابم میاد همش😐
تازه شوهر من تو نامزدی و عقد خوب بود هی کم کم بد شد

نه من از اول همینجوری بود من هر خیال میکردم تا موقع عروسی خوب میشه تا بعداز عروسی تا ۱۵ روز هم نیومد طرفم تا خودم باهاش دعوای سنگینی کردم گفتم خجالت نمیکشی ب تو میگن مرد ی زن ۱۵ روزه پیشته دست بهش نزدی

من اینجوری نبودم ک روم نشه و اینا بهش نگفتم گفتم ببینم تا کی نمیاد دیدم نه اگه بهش نگم هی نمیاد

شوهر من نه اینستا داره نه تلگرام کل عمرشو فیلم پو ر ن نگاه کرده و  ج ق زده حالا به زور وسط رابط ...

🤕قبل ازدواج فکر میکردم همه مردا خیلی گرمن ولی برعکس شد واسه من 

بزودی تغییرات ایجاد میشه