2737
2739
عنوان

دعوای امشب مادرشوهرم با منو شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4855 بازدید | 165 پست
می برمش؟ رفتم همه تاپیک هات رو خوندم چه قد پز دادی اه حالم بد شد    

خودش گفت میبری منو منم گفتم اره پیگیر کاراتم 🤷🏻‍♀️ 

گرچه میدونم صنم نمیزاره 

مامانِ شایلین 🥰 در انتظار نی نی دوم🤰🏻شایلین:۲۰/۶/۹۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطور..خدا انشالله دامنشو سبز کنه...منم یه مدت طول کشید تا باردار بشم😢چقده سخت گذشت 

منم یک بچه دارم بعد دیگه بچه دار نشدم الان تا حدی درک میکنم انتظار و نیش وکنایه ها ونگاههای اطرافیان را

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
خودش گفت میبری منو منم گفتم اره پیگیر کاراتم 🤷🏻‍♀️  گرچه میدونم صنم نمیزاره

این همون جاریه ک براش تاپیک زدی ک گفتی ازش نفرت داری؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

منم گفتم نه به جان شایلین من فقط گفتم به خودتون زحمت ندید شما خییییلی بمن لطف دارید و فلان 
صنم زد زیر گریه 😐 پسرم منو میگه نیام پیشت ۳۵ سال بزرگت کردمو الان نمیزاره بیام منم گفتم مادر من کی به شما همچین حرفی زدم اخههه چرا الکی جو سازی میکنید من خیلی هم خوشحالم که شما میای فقط خواستم اذیت نشیدو زحمت ندیم 

این همون جاریه ک براش تاپیک زدی ک گفتی ازش نفرت داری؟ 

نهه اون بحثش جدا بود برای دیدن شایلین اومده بود یه حرفای بدی گفته بودو...

اسم همه فک و فامیلو آوردی 🤦😂

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2738

😳😳😳😳😳😳

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

الانم لطفا تا اتفاقی نیوفتاده بریم شمارو برسونیم قصد رفتن داشت بعد شروع کرد اره خوبیای من کجا رفتو من بهت خدمت میکردمو تو بامن اینجوری شده من بخاطر تو با نگار قهر کردم شهابو به چنگ و دندون کشیدم دوسال شیرش دادم ارزوی دامادیشو داشتم  ( انگار من گفتم بخاطر بچه جر و بحث کنن با نگار )
گفت یادم نرفته تو قضیه سونو گرافی چجور رفتار کردی و خون منو کردی تو شیشه و پاشدی رفتی این قضیه تو بارداری اتفاق افتاد و من هورمونام بالا پایین بودو جریاناتی پیش اومده بود.