2737
2734

گوجه رو ریز کن بجوشون از صافی رد کن،توش نمک بریز بزار رو اجاق بجوشه،به ازای هر یه لیتر اب گوجه1استکان سرکه ،من سرکه سفید میریزم،البته سرکه رو یکم که اب گوجه جوشید اضافه میکنم،نمک فلفل قرمز خورد شده،به غلظت مناسب که رسید هنوز گرمه هویج شو اضافه میکنم،چون هویج یکم سفت تره دوست دارم یکم نرم تر باشه.

بعد سبزیجات گل کلم سیر،جعفری خورد شده،ساقه کرفس فقط،دوت داری خیار و....

ریز میکنم میشورم روپارچه پهن میکنم خوب ابش خشک بشه ،اب داشته باشه کپک میزنه،بعد با اب گوجه مخلوط میکنم تامام

سیاهدونه هم خوبه من امسال زدم

من چند ساله اینطوری درست میکنم،شاید دستور اصلیش فرق کنه،ولی من اینطوری دوست دارم،

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دستور 

نوشتم

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
2728
عزیزم میزان مواد چقدر باشه نمک چقدر سرکه چقدر گوجه چقدر هویچ چقدر......

موادش ک بستگی ب سلیقه خودت و مقداری ک میخوای درست کنی ...این ک هیچی خودت هرچقد دوس داری بخر

ولی سرکه زیاد نزن نمکم مزه کن قشنگ اب گوجت شور باشه 

خلاصه میگم  کلم گل کلم هویج سیر فلفل تند خرد کن  گوجه رو بشور له کن ابشو بگیر بایکم سرکه ...

چه مدت بعدش میشه خورد اون دوستمون گفت هویجو تو داغی میریزم چون سفته نرم بشه لازم نیست ؟؟؟؟ل

2738
چقدر نمک چندتا قاشق من همیشه تومیزان مشکل دارمم

نمک دقیق اندازه نگرفتم من.ولی خب یکم خوش نمک باید باشه دیگه،چون موادی هم که داخلش ریخته میشه نمک و به خودش میکشه

وای ببخشید هم کلم بریزم هم گل کلم

من فقط گل کلم،هویج،سیر،ساقه کرفس،جعفری خورد شده خیییلی کم،سیاهدونه میزنم