2737
2739
واقعا منم موندم😐سرکاری نیست بنظرت؟😐😐من  دارم حرص میخورم بجاش😐😐😐😂😂😂

فک کنم سرکاریم😂😂

اره والا حق داری..تصور کردنشم وحشتناکه😐

درهــــوس خیــــاݪ او همچـــو خیـــال گشٺہ امـ
فقط بخدادیوانه‌ شدم خدابه‌ دادم برسه فقط😞.الان ب من گفته دارم‌ میرم منم باهاش‌ دارم سردحرف‌ میرنم‌ ...

بگو نمیتونم با این شرایط

خودتو بزار جای من اگه من برم همچین کاری کنم ایا میتونی بهم اعتماد کنی فردا تو زندگی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه سطح خودتوپایین میبنی

لیاقت توکسی که حتی قدرت کنترل غریزه اشونداره!؟

اگرازدواج کردی درمورد هیچ کاری کنجکاو نشوچون هرکاری بکنه شماحق اعتراض نداری‌!

چه چیزی برای یه زن ودخترازخیانت اون هم ازنوع جنسی بدتر وجودداره؟!

پولی بودن ومسن بودن  ونیاز،هیچ وقت نمیتونه یه توجیه باشه برای خیانت

بگو نمیتونم با این شرایط خودتو بزار جای من اگه من برم همچین کاری کنم ایا میتونی بهم اعتماد کنی فردا ...

اره فکرخوبیه‌.نکنه‌ الکی میگه من حساس‌ شم؟خودمم‌ دیوونه‌ شدم ب مولا

2728
همون خیانت‌.من یه دختریم‌ که زودازطرف‌ اگه‌ کاربدی‌ کنه زده میشم‌ ولی اینونمیتونم‌ بزادم‌ کناردارم‌ ...

بنظر من شما درحال حاضر به درد رابطه نمیخوری نمی دونی چی میخوای یا چی نمی خوای بنظرم این رابطه رو تموم کن ولی  خودت رو بیشتر بشناس و حتما هم از یه روانشناس خانوم خوب کمک بگیر 

الان داره میگه‌ بقران‌ داری اشتباه‌ فکرمیکنی‌ بعدازدواجمون‌ اینجورنمیشه

دهنشو گل بگیر نمیتونی بده من اسفالتش کنم 

وای خدا من دیگه دارم خودمو جر واجر میکنم

حالت بد نمیشه؟حالا ببخشیدا ولی لبای اون بخوره به لبای یه زنگ دیگه یا کلا تنش بخوره به یه زنه دیگه چندشت نمیشه؟؟؟؟؟

دوسته قبلیه شوهرممم گفته نمیکنم الان زنش حاملس باهمه لاس میزنه در روز با چندتا رابطه داره این ادما عوض بشو نیستن

دقیقا همین میشه شما اگه حامله باشی و نتونی رابطه ای داشته باشی فکر کردی چی میشه یا بچت بدنیا بیاد و وقتشو نداشته باشی یا هرچیز دیگه که باعث شه مدتی کوتاهی نتونی نیازشو برطرف کنی به همین دلایل میره سراغ کسای دیگه اونوقت چیکار میخای بکنی

دقیقا همین میشه شما اگه حامله باشی و نتونی رابطه ای داشته باشی فکر کردی چی میشه یا بچت بدنیا بیاد و ...

گفتم بهش داره قسم‌ میخوره میگه اگه بعدازدواج‌ اینطورشدش‌ دیت‌ وپاموبزنن

2738
گفتم بهش داره قسم‌ میخوره میگه اگه بعدازدواج‌ اینطورشدش‌ دیت‌ وپاموبزنن

بنظر خودت کسی که اعتقادی به چیزی نداره اگر داشت عمرا اینکارو میکرد پس قسمش الکیه مطمئن باش توام اون موقع هیچکاری ازت برنمیاد جز اینکه بسوری و بسازی یا جدا شی 

بعضیا سرشون میخوره ب سنگ سرعقل میان بعضیا نه عادت کردن این ریسکه ک نره یابره قبولش کنی یانه اینجوری اعصابت خوردمیشه خوددانی من قبول کردم ولی اعصابم خوردمیشه بعضی وقتا خودمومیزنم ب بیخیالی بستگی ب ذاتشون داره خیانت کنن یانه تهعد بایدداشته باشه هردوطرف بهم