2733
2739
عنوان

کیا طلاق گرفتن بیاید توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 990 بازدید | 31 پست
چون اعتیاد دارن اگه ارجاع به ترک اعتیاد شده و نتونسته ترک کنه  عسرو حرج برای زوجه محسوب میشه بر ...

ن ارجاع نشده اصلا گردن هم نمیگیره ک معتاده ولی من خودم مواد و تو جیبش پیداکردم و داییمم چون محل کارش باهاش یکیه دیدش ک داره میکشه

استقلال جونمه ...ابی رنگه خونمه...
ن ارجاع نشده اصلا گردن هم نمیگیره ک معتاده ولی من خودم مواد و تو جیبش پیداکردم و داییمم چون محل کارش ...

شما باید اعتیاد اش به اثبات برسونی . اگه تهران هستید و به مشاوره حقوقی احتیاج دارید من میتونم کمک تون کنم. 

وکیل کانون وکلای دادگستری (حق الوکاله: مطابق بخش نامه رسمی قوه قضاییه و تعرفه قانونی)    دعاوی خانوادگی:طلاق،مهریه، حضانت،اثبات زوجیت، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و... دعاوی کیفری:کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع، ترک انفاق، افشای اسرار خصوصی و...دعاوی حقوقی:اختلافات ناشی از قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد، اثبات مالکیت، استرداد وجه و... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشترش شایعه است که کارتن خوابی ثابت بشه و.... روحیه ات برای طلاق ضعیفه، قوی باش باید دایم پیگیر باش ...

من فقط ازین میترسم ک تا اخر عمر بلاتکلیفم نزاره ی وقت همه جوونیم ب پای این ادم هدر میره اگ روحیم ضعیف بود ک بعد یک سال پشیمون میشدم دادگاهم خداشاهده هفته ای دوبار دارم میرم 

شما باید اعتیاد اش به اثبات برسونی . اگه تهران هستید و به مشاوره حقوقی احتیاج دارید من میتونم کمک تو ...

من ورامین هستم

2731
شما باید اعتیاد اش به اثبات برسونی . اگه تهران هستید و به مشاوره حقوقی احتیاج دارید من میتونم کمک تو ...

شما نمیتونید وکیلم بشید؟و اینکه دستمزدتون چقدره

شما نمیتونید وکیلم بشید؟و اینکه دستمزدتون چقدره

باید درباره پرونده و جزئیات جلسه مشاوره حضوری داشته باشید. در خصوص حق الوکاله بر اساس تعرفه قانونی 

وکیل کانون وکلای دادگستری (حق الوکاله: مطابق بخش نامه رسمی قوه قضاییه و تعرفه قانونی)    دعاوی خانوادگی:طلاق،مهریه، حضانت،اثبات زوجیت، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و... دعاوی کیفری:کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع، ترک انفاق، افشای اسرار خصوصی و...دعاوی حقوقی:اختلافات ناشی از قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد، اثبات مالکیت، استرداد وجه و... 
باید درباره پرونده و جزئیات جلسه مشاوره حضوری داشته باشید. در خصوص حق الوکاله بر اساس تعرفه قانونی&n ...

میتونید راهنمایی کنید چجوری اعتیادش و لینکه ۶ماه واقعا نفق نمیداد و ثابت کنم ی هفته دیگ نوبت دادگاه طلاقمه منم هیچ مدرکی ندارم

باید درباره پرونده و جزئیات جلسه مشاوره حضوری داشته باشید. در خصوص حق الوکاله بر اساس تعرفه قانونی&n ...

در ضمن این اقا رفته از من شکایت کرده ک من بچشو سقط کردم ک کلانتری منو خواست و گفت برید پزشکی قانونی منم یا هزینه خودم رفتم چون اون حاظر نشد بیاد منم اونجا تمامی سونوگرافیا ک علت سقط توش نوشته شده بود و بردم پزشکی قانونی ک بچه تو شکمم مرده و من مجبور ب سقطش شدم چون برا جون خودم ضرر داشت ولی پزشکی قانونی تو نامش نوشته نمیتونم در مورد سقط نظر بدم منم بردم کلانتری گذاتش رو پروندم گفت میفرستم دادگاه حالا خواستم بدونم میتونم شکایت ادعا حیثیت کنم چون من واقعا این کارو نکردم اگ میتونم خواستم بدونم تا زمانی ک پروندش جریان داره و بسته نشده میتونم اینکارو بکنم یا بسته هم باشه میتونم خدا خیرتون بده ک ج میدین میخواستم برم پیش وکیل این سوالا رو بپرسم ولی الان چن روزه پولشو نداشتم برم

2738

برا مهریه چقد طول میکشه رای بدوی ارسال شه تو ثنا الان ده روز گذشته هنوز پیش قسط و اقساط و تعیین نکرده و اینکه اگ زوج اموالی نداشته باشه و بگ حقوقم دو تومنه چقد پیش قسط و قسط میبرن براش

میتونید راهنمایی کنید چجوری اعتیادش و لینکه ۶ماه واقعا نفق نمیداد و ثابت کنم ی هفته دیگ نوبت دادگاه ...

شما توی جلسه دادگاه عنوان میکنی ایشون اعتیاد داره.طی لایحه موضوع رو ثبت میکنی دادگاه ارجاع میده به آزمایشگاه اگه جواب مثبت باشه ارجاع میدن به ترک اعتیاد توی مهلت معین باید آزمایش عدم اعتیاد اش بیاره.  برای نفقه زوج باید ثابت کنه واریزی داشته. شما خواسته ات که عدم پرداخت هست اونجا عنوان کن.و منتظر باش رای صادر بشه. دیگه توان اثبات اش به نحوه بیان خود شما بستگی داره 

در ضمن این اقا رفته از من شکایت کرده ک من بچشو سقط کردم ک کلانتری منو خواست و گفت برید پزشکی قانونی ...

اعاده حیثیت اینطوری نیست هرکی ازتون شکایت کنه رای نگیره شما بری متقابل طرح دعوا کنی. حالا پزشک قانونی تایید کرده یا نه مهم اینکه تصمیم گیرنده اصلی دادگاه هست. نهایتا اگه رای به ضرر شما باشه تجدید نظر خواهی کنید

برا مهریه چقد طول میکشه رای بدوی ارسال شه تو ثنا الان ده روز گذشته هنوز پیش قسط و اقساط و تعیین نکرد ...

اگه فعلا فقط ثبت دادخواست کردید و تعیین وقت و شعبه نشده فعلا زمان میبره.  معمولا بستگی به شلوغی شعبات داره نمیشه زمانی تعیین کرد.  مهریه و قسط بندی اش هم باتوجه به نظر کارشناس مهریه هست . اما با این حقوق نهایتا سالی یک سکه بتونید بگیرید‌

اگه فعلا فقط ثبت دادخواست کردید و تعیین وقت و شعبه نشده فعلا زمان میبره.  معمولا بستگی به شلوغی ...

خیلی ممنون ک انقد با حوصله ج دادین خداخیرتون بده 

ن اجرا گذاشتم ی جلسه هم پیش قاضی رفتیم ک گفتم هر۵۰۰تا سکمو میخام اونلم اعسار زدن ج این نیومده هنوز

خیلی ممنون ک انقد با حوصله ج دادین خداخیرتون بده  ن اجرا گذاشتم ی جلسه هم پیش قاضی رفتیم ک گفت ...

خواهش میکنم 

انشالله آنچه خیر و صلاح تون هست رخ بده . در مواردی که دوستان یا کاربران به مشاوره حقوقی احتیاج داشتند لطفا من تگ کنید یا ارجاع بدید.