2737
2739

چند روز پیشام مثنکه باز یه کم ریشتری اومده بود تو خود تهران

خداروشکر که  این ااحساس نمی شن

ولی خدایی جدا از اینا میگن  تهران و اطراف خیلی در معرض خطر زلزله بدجوره😣😣😣😣😣

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی میشه بیاد راحت شم ازین زندگی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728

وااای.خدا خودش رحم کنه تو این گرونی و کرونا زلزله هم نیاد😢😢

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
2738

بله.پیش بینی شده بعد از زلزله های کوچک زلزله بزرگتری میاد.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

توکل بخدا

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
ما امشبو بیرونیم

فکر کنم میریم بیرون علاوه بر ماسک قابلمه هم باید بزاریم رو سرمون

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

نترسید بابا خدا بزرگه هر کسی هر جور قسمتش باشه میمیمره صد ساله میگن میخاد تهران زلزله بیاد شایدم هیچوقت نیاد

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2706