2752
2734
عنوان

بچها بخاطر شعل نامزدم نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 37 پست
مغازه مثلا

مغازه ی چی ؟؟؟ به نظرم دلخوش نکن الان مغازه داراهم مینالن جنس گرونه دیگه نمیتونن بیارن قدرت خرید مردم خیلی کم شده 

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚

توکل به خدا انشالله هرچی خیره پیش بیاد براتون فعلا که سربازه ولی پیشنهاداتتو بهش بگو مثلا بگو به نظرت بری تو سپاه یا کارمند دولت بشی به نطر خودت چطوره ولی اگه ادم بافکریه وتوانمنده بزار خودش با سلیقه واستعداد خودش انتخاب کنه ولی اگه دیدی زیاد به فکر نیست اونوقت پیشنهاداتو بده از این زمانت لذت ببر خدابزرگه انشالله که همه چی درست میشه 

2731
معلم ابتدایی؟؟؟ دبیرستان امکان نداره

چرا امکان نداره عزیزم؟

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
جدی؟ اخه حقوق معلمارو که نمیدن همش معترضن 😅

الکی متعرضن بخدا ، بهترین شغله 

مخصو برا خانوما ، نصف سال تعطیلی و میتونی شغل دوم داشته باشی یا برا خودت وقت بزاری

شغل رسمی داری و محیطشم خیلی امن و شاده

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
معازه بزنه مثلا یه کافی نت نمیدونم 

کافی نتم میتونه خوب باشه 

یکی از دوستای همسرم دقیقا مث شما بود نامزد بودن ولی شغل نداشت البته اون سربازی رفته بود   کافه زد ولی فقط یکی از دستگاهاش  شده بود ۵۰میلیون اونم یک سال پیش 

خلاصه برا شروع هرکاری باید پول فراوون داشته باشی 

علی الخصوص اگه خونه و مغازه هر دوتاشم مستاجر بشین دیگه واویلا

چنتا اشنا داریم تو ارگانای مختلف مثلا رییس فرهنگ شهرمون شاگرد پدر بزرگم بوده نمیدونم میتونه برامون ک ...

عزیزم تمام همسنای فامیل من با امتیاز  و پارتی خوب سرکارن

الان جدیدا دوست من از نماینده شهرشون برای معلم شدن کمک خواسته نمی‌دونم کارش درست شد یا نه

لطفا ظاهر هلو باطن لولو نباشیم😁تحمل شنیدن نظر مخالف رو نداری؟ ی نفس آروم بکش
الکی متعرضن بخدا ، بهترین شغله  مخصو برا خانوما ، نصف سال تعطیلی و میتونی شغل دوم داشته باشی ی ...

شما تو خونواده اتون معلم دارین ؟؟؟

اخه داییم من با ۵۴ سال سابقه داره ماهی ۶ میگیره چطور میگی

یاخدا ۵۴ ساااااال؟ 😨😨😨

2706