2733
2739
عنوان

برادر شوهر خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2596 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چون خواهرتو گرفتن باید تورو بپسندن؟🤔 الان چی دیر شده نمیفهمم یعنی چی خب مگه هرکی تو بخوای بیا ...

نه فقط مامانش ازمن خوشش میاد هی میگه خیلی دختره خوبیه همش می خنده آخه چرا باید این حرف ها رو بزنه یعنی میشه هیچ منظوری نداشته باشه؟

2728
آره اگر دوست دختر نداشت همین کارو میکردم  آخه یه دختره اینو ول نمیکنه

ربطی نداره داره که داره حتما که نباید با اون ازدواج کنه با خواهرت حرف بزن از فواید آبجی جاری براش بگو یا بگو اون فلانی از تو سر تره فردا خانواده شوهر اونو بیشتر از تو دوست دارن تا به خودش بیاد که بدونه شما بشی جاری به نفعشه

من نه منم نه من منم😎
نه فقط مامانش ازمن خوشش میاد هی میگه خیلی دختره خوبیه همش می خنده آخه چرا باید این حرف ها رو بزنه یع ...

یکاری نکن مامانه باعث جدایی اون دختر و پسر بشه 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
نه فقط مامانش ازمن خوشش میاد هی میگه خیلی دختره خوبیه همش می خنده آخه چرا باید این حرف ها رو بزنه یع ...

یعنی هر کی بگه چقدر میخندی یعنی میخاد؟؟ 😀😀😀😀😀 حالا خوبه روی مامانه کراش نزدی 😁😁 الان خیلی زوده ازدواج 

خاهر چند سالشه؟ 

2740

چه ربطی داره😂😂😂دوستای مامان منم همیشه بهم میگن خیلی خوبی خیلی خوش مشربی خیلی اجتماعیی و فلان ، همشونم پسر بزرگتر از من و مجرد دارن

ینی باید همچین فکری کنم؟😂😂

The past can hurt, you can either run from it or learn from it  
ربطی نداره داره که داره حتما که نباید با اون ازدواج کنه با خواهرت حرف بزن از فواید آبجی جاری براش بگ ...

علنی دارید راه کار میدید برا جدا شدن دونفر؟ 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

آره بابا مادرایی که پسر دارن زیاد جو میدن وقتی دختری میبینن، پسره اصلا شاید تو این فازها نباشه داره با دوست دخترش عشق میکنه،تو چرا فکز خودتو درگیر میکنی بخاطر یه خنده و...

شاید مادرشوهرش خوش اخلاقه و بخاطر خواهرت که عروسشونه تحویلت میگیره

2706