2733
2734
عنوان

چیکار کنم که بچم دختر بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 62 پست

من اصلا خوردنیا که بگن سرد و گرم کاری نداشتم که وای سرد بخورم اله.

فقط از بعد تموم شدن پری اقدام کردم تا ۴روز به تخمک گذاریم

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا😳گفتم الان میگی ن دیگ این همه😂 پس انشالله هرچندتا دختر میخوای دوبرابرشو خدا بهت بده 😅😍

ب قول مامانم من جوجه کشی وا میکنم 😂😂😂😂😂 درسه سخته ولی خیلیییییییییییییی بچه دوست دارم 

2728
ب قول مامانم من جوجه کشی وا میکنم 😂😂😂😂😂 درسه سخته ولی خیلیییییییییییییی بچه دوست دارم 

مامانت خوب گفت😂😂😂

تصور کردم بچهاتو جایی ببری باید بشماریشون شماره۱،۲،۳،۴...........😅😂😂😂

هر چ خدا خواست همممان میشود...

جفتشون شیرینن.دختر شیرینتر

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
مامانت خوب گفت😂😂😂 تصور کردم بچهاتو جایی ببری باید بشماریشون شماره۱،۲،۳،۴...........😅😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

نه بابا دیگه اینقدرها هم سخت نیس 🤣🤣🤣🤣

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738
بچها برا منم دعا کنین الان ۶روز از موعدم میگذره ولی خیلی علائم پری دارم میترسم الکی امیدوار بشم

چ دلللللی...پاشو بی بی بذار بابا...  

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
چ دلللللی...پاشو بی بی بذار بابا...    

اخه من هروقت بی بی بزارم مثبت میشه میرم ازمایش منفیه دیگه حالم از بی بی بهم میخوره میمونم تا ۱۰هم بعد اگه نشدم میرم ازمایش😔

💖خدا برای من کافیست💖

من اینجا دیدم میگن قبل اقدام داخل سرکه بشین دختر میشه بازم نمیدونم تو این سایت خوندم انشاالله به آرزوت برسی 😊

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜