2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خدایا بسه دیگههه😢😢😭خسته شدیم دیگه😭😭😭

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢         

عزیزم گلبهار عکس مردم وجای عکس خودش

جازده عکس همون کبری جون و بعدم گفته شوهرم

مرده نگو همش دروغ بوده اون اصلا عکس خونواده

کبری بوده نه گلبهار 

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

گل بهار گف 18سال عاشق و معشوق بودیم و خاطراتشونو گف

عکساشونم گذاشت

بعد خبردار شدیم ک عکسا مال یه بلاگر ترکیه ای بوده بنام کبری

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
عزیزم گلبهار عکس مردم وجای عکس خودش جازده عکس همون کبری جون و بعدم گفته شوهرم مرده نگو همش دروغ بو ...

خب بعد مردم آیدی اینستا میری را از کجا آوردند رفتند انقدر چیز گفتند! 

هزار مرتبه خواندم دعا میان قنوت خدا کند که نباشد کسی دچار کسی ♥️♥️♥️🥀
همش منحدم شده

یکی به اسمه گلبهار اومد یه داستان زندگی نوشت بعد عکس گذاشتم گفت خودمم بعدش فهمیدن دروغه وعکس ماله یه خانم ترکیه ای هست به نام کبری بعد هرکاری تونستن کردن تاخانومه بفهمه الان خانومه فهمیده میخوادشکایت کنه ..تمامه خلاصه اش کردم

زانگ نبی...وانگ نبی...چونین کتابی زندگی...😎
2706