2733
2734
بترکین هیییی😂😂😂کامنتارو😂😂😂

خدایی کارشون زشته

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
خدایی کارشون زشته

👀👀

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢         
👀👀

اخه همینمون مونده ترکیه ای ها راجعبمون حرفای ناجور بزنن 😕

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2731
اخه همینمون مونده ترکیه ای ها راجعبمون حرفای ناجور بزنن 😕

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢         
وای خدایا مردم از خنده واقعا ایرانی های همیشه در صحنه ماییم😂😂😂😂

اسیر شدیم😂😂

خیلی باحال بود ک 😐😂😂

میدونید ترجمه میشه براشون؟

میشه قضیه رو بگین؟ایدیشو بدین ؟ممنونتون میشم

عزیزم ی خانمی داستان زندگیشونو گفتن و عکسایی رو که گذاشتن عکسای خودشون نبود عکس این بنده خدا کبری خانم تو ترکیه زندگی میکنه بعد نی نی سایتی ها رفتن زیر پستش کامنت گذاشتن ایشونم داری پیگیری میکنه 

2706