2737
2739
عنوان

این کفش چطوره بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولی دومی آخری قشنگن     قبلیا خیلی قدیمی بودن وزشت      ببخشیدالبته

اونا از رو جدید ترین کفشای بودن که بار رسیده بود منتهی چون نیم بوته همه فک میکنن این مدلو همیشه دیدن

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2728
کفش های تایک قبلی من دارم یکی از این مدلا خیلی شیکه 

فقط چون اینترنتی خرید میزنی ی نکته بهت بگم نباید سنگین باشن من یکی خریدم انقد سنگین بود ک پام درد میگرفت باهاش راه میرفتم رفتم یکی سبکش رو خریدم 

...
کفش های تایک قبلی من دارم یکی از این مدلا خیلی شیکه 

خودمم همیشه همین نوع کفشو که تو تاپیک قبلیمه میپوشم معمولا.الان باز خواستم بخرم همه میگن نه خوب نیس😂😂😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

واا کو اون خانمی که عکس کفششو گذاشته بود که خریده اومدم جوابشو بدم نیست که

اولی خوش بحالت میتونی پاشنه دار بپوشی

خب شماهم بپوش😂

2740
واا کو اون خانمی که عکس کفششو گذاشته بود که خریده اومدم جوابشو بدم نیست که

اینجام😂🤭

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
اینجام😂🤭

چرا پاکش کردی حالا مگه چی بود😐

اولیه خوشگله.. چند اسی؟ 

فکر کنم 180 عزیزم

2706