2733
2739
نمیدونم ولی پاکی و ازدواج پاک خیلی خوبه دعا کن برای خودت و کسایی مثل خودت انشاالله مشکلت حل میشه ا ...

اگه یکی که بهم بخوریم و شرایط دانشجوییمو درک کنه و مانع پیشرفتم نشه خب چرا که نه🙇🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره رابطه پاک که دو نفر مثل خواهر و برادر یا راهبه ها نیستن اشنا میشن ک ازدواج کنن و به رابطه جنسی ...

متوجهم اما این رابطه رو خیلی نمیشه ادامه داد که.بالاخره اگه خواستگاری میاد باید محک زد تا بالاخره یکی از این رابطه های خوب انشاالله شکل بگیره

2728
متوجهم اما این رابطه رو خیلی نمیشه ادامه داد که.بالاخره اگه خواستگاری میاد باید محک زد تا بالاخره یک ...

چرا نشه ادامه داد؟ منظورتون اینه که اشنایی طولانی نشه؟ 

اره دیگه خوب خواستگار مناسب رو انتخاب میکنن و بعد از یه مدتی هم ازدواج شاید یک یا دوسالی طول بکشه ولی دیگه تکلیف مشخصه

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2738

من والا یکیو میخواستم که نشد الان فقط میگم خدایا یکی بیاد که دوسش داشته باشم و ازدواج کنم 

💖معجزه 💚ای باز گرداننده آنچه از دست رفته 💚برم زیارت همه حاجت هامو بگیرم بیام چه حالی میده 🤭😐

اخه اونایی ک ازدواجم میکنن تواین دوره نیازهاشون برطرف نمیشه از طریقه همشرشون مشکلات مالی انقد فشار اورده ک بعضی مردا دیگه نه حوصله نیاز جنسی دارن نه حال عشق و محبت و عاطفه

ازدواج کن گلم. که بعدا   فقط برای شغل و درامدت نیان جلو. اشتباهه همکلاسی های منو نکن🙏

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
ازدواج کن گلم. که بعدا   فقط برای شغل و درامدت نیان جلو. اشتباهه همکلاسی های منو نکن🙏

اخ دقیقا همین الانم تا یکی اسم خاستگاری میاره به این فکر میکنم آیا بخاطر آینده شغلیمه یا نه😢هرچند درآمد آنچنانی نداره پرستاری ولی خیلیا چشم دارن ب همین😑😑

2706