2733
2734
عنوان

لک بینی طولانی

| مشاهده متن کامل بحث + 27039 بازدید | 78 پست
ژاله جون ممنون که جواب دادی عزیزم

ژاله جون بیا اینجا تو کلوب من با هم باشیم، اینجارو هی باید رفرش کرد سخته! یاسمین جون شما هم بیا عزیزم
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=9045

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه ها من بلاخره لک بینی هام داره تموم میشه .
با داروی گیاهی تونستم کنترلش کنم، باورم نمیشه! گفتم بیام اینجا هم بنویسم تا اگه کسی میاد بخونه بتونه از تجربه من استفاده کنه. من از یه عطاری پرسیدم گفت برای لک بینی "گل ارمنی" و "تخم بارهنگ" دم کن بخور. از هر کدوم 50 گرم بهم داد روز ی دوبار مصرف کنم، مصرفشم اینطوریه که یه قاشق مربا خوری از مخلوط رو تو یه استکان آب جوش میریزیم و بعد از ده دقیقه میخوریم.
من خودم یه قاشق عسل هم بهش میزنم که راحت تر بشه خوردش
امیدوارم برا شماها هم اثر خوبی داشته باشه
منوووووووووووون یاسمین جوننننننننننن

آره ژاله جون بعد از دو روز مصرف این داروهای گیاهی امروز کاملا پاک شدم و این برا من مثل معجزه است! من حتی با خوردن روزی 3 تا مدروکس هم بیش از 10 روز طول می کشید پاک بشم!
همزمان شروع کردم گل همیشه بهار و رازیانه هم میخورم که انگار اونا هم تاثیر دارن میذارن و تخمدانهام فعال شدن، آخه یه کم درد دارن و تیر می کشن!

سلام من از روز ٥ همين ماه تا روز ١٧ همين ماه لكه بيني داشتم و روز ١٧كه پريود شدم از ١٧تا ٢٢ پريود بودم الانم دوباره لكه بيني دارم يعني  از ١٧ تا الان لكه بيني دارم نميدونم بايد چكار كنم كسي دليلش رو نميدونه 

2706