2737
2734
عنوان

چرا فقط منتظره من بهش پیام بدم؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 34 پست

من یه دوستمم اینطوری بود

راحت دورش خط کشیدم

اعصاب نمیزاش بخدا😐

سلامتی عشقم که وقتی دل بست... درو روی همه بست☺عه درو رو منم بستo_o درو باز کن خره منم عجبا:/😐 بابا منم وا کن عجب احمقیه:)) شما برید ببینم این چه مرگشه😒
منم یه دوستی دارم اصلا وقت نمیکنم بهش پی ام بدم یه مدت میره بعد میاد طومار مینویسه خداحافظی میکنه😐ک ...

😂😂😂😂😂

حال و هوای تو باز به سرم زده🎶...حال دلم بده قلبمو پس بده🎵...وقتشه کم بشه از غم اینهمه خاطره وقتشه فکر تو بگذره🎶...عشقتو پس بگیر از من غم زده🎵...تو کجایی بیا قلبمو پس بده💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه دوستمم اینطوری بود راحت دورش خط کشیدم اعصاب نمیزاش بخدا😐

ببین این دوستی ما فرق داره. میگه تو تنها کسی هستی ک تموم رازامو بهت میگم. شرمنده ب قول خودش میخاد بام ازدواج کنه:| دختر هم هست. خیلی دوسم داره خیلی وقته نمیتونم همینجوری.. اگ دوست معمولی بود ک تا الان کات بودم

حال و هوای تو باز به سرم زده🎶...حال دلم بده قلبمو پس بده🎵...وقتشه کم بشه از غم اینهمه خاطره وقتشه فکر تو بگذره🎶...عشقتو پس بگیر از من غم زده🎵...تو کجایی بیا قلبمو پس بده💜
2728
نکنه عاشقت شده

خب پس چرا اینجوری میکنه. ینی چی این کاراش تو چجور میگی که عاشقم شده. من داره این رفتاراش گیجم میکنه. خودش چن باز گفته بیا ازدواج کنیم جدی جدی:/ ولی خب نمیدونم

ببین این دوستی ما فرق داره. میگه تو تنها کسی هستی ک تموم رازامو بهت میگم. شرمنده ب قول خودش میخاد با ...

اخی بایسکشوالی؟🥺

سلامتی عشقم که وقتی دل بست... درو روی همه بست☺عه درو رو منم بستo_o درو باز کن خره منم عجبا:/😐 بابا منم وا کن عجب احمقیه:)) شما برید ببینم این چه مرگشه😒
2740
اخی بایسکشوالی؟🥺

اره ولی خب اون ادعا میکنه استریته واقعا گیجم

قلبا دوسش داری؟؟

خیلی دوسش دارم خیلی. ولی نمیدونم چرا اینجوری میکنه. بهش پیام میدم خودشو چس میکنه در حد سه چهارتا پیام پیش میره

یعنی چی مگه دختر نیستین جفتتونم🙄

بیخیال..

اره ولی خب اون ادعا میکنه استریته واقعا گیجم

عاام در کل عاشق همم باشین باید اونم متقابل اهمیت بده

خیلی دوسش دارم خیلی. ولی نمیدونم چرا اینجوری میکنه. بهش پیام میدم خودشو چس میکنه در حد سه چهارتا پیا ...

غرور داره خب

اگ نمیخای از دستش بدی دوستانه بگو دوست دارم ولی از این رفتارت خوشم نمیاد

خب پس چرا اینجوری میکنه. ینی چی این کاراش تو چجور میگی که عاشقم شده. من داره این رفتاراش گیجم میکنه. ...

اوه مای گاد میگم عاشقت شده دیگه دقیقا این حرکاتشام حرکتای یه عاشق لوسه قشنگ بشین باهاش حرف بزن بگو حس خاصی به من داری و از این حرفا ببین چی میگه! اسی تو تیپت چه جوریه؟ دختر صفتی یا تام بوی؟

ای مرغ گرفتار،بمانی و ببینی آن روز همایون که به دنیا قفسی نیست