2733
2739

عزیزای دلم حتما قبل از اقدام ب بارداری توصیه پیامبر ب امام علی در مورد انعقاد نطفه رو حتما بخونیدو توی اون حدیث مثلا میگه شب پنجشنبه نزدیکی کنید منظورش امروز ک چهارشنبه هست امشبش میشه شب پنجشنبه  اقدام ب بارداری در بعضی شبها میتونه باعث بعضی اتفاقات بد بشه البته دارم میگم میتونه نه اینکه حتما 

طبیعت بارداری اینجوریه که حدالامکان سالم ترین اسپرم ب تخمک برسه و اگر هم مشکل داشته باشه خود بدن سقطش میکنه و گاهی هم میمونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من که با کلی دکتر و اینا اصرار به بچه دار شدن داشتم کلا پشیمون شدم کنسل کردیم بچه دار شدنو با این وض ...

خب اگه مشکل مالی نداری چرا کنسل کردی 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍

انشاءالله خدا فرزند سالم و صالح به همه منتظرا عنایت کنه . 

من خودم خیلی تو این جریان سردرگمم 

خودم 37 همسرم 40 . وضع مالیمون ناشکری نباشه زیاد خوب نیست از یه طرف وضعمون از طرف دیکه کرونا از یه طرفم سنمون.  واقعا موندم 😧😧😧

تو  در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند 😊 
2738
عزیزم خواستم اونجا نگم ولی نیت منم بچه اس  

پس سعی کن بگیری منم خیلی شنیدم که روز اول محرم برای این حاجت مجربه 

هر روزو شبی برای خودش اعمال خاصی داره مثلا میگن شب اول ماه برای بچه دارشدن اقدام نکنید به جز اولین شب ماه رمضان مثلا فردا اگ یکم ماه رمضونه امشب میشه شب وول هرشب و روزی برج و ستاره ناسی و طالع  خاص خودش رو داره

پس سعی کن بگیری منم خیلی شنیدم که روز اول محرم برای این حاجت مجربه  هر روزو شبی برای خودش اعما ...

دعا کن برام خیلی وقته منتظرم

اره هرجور شده میگیرم

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿