2733
2739
عنوان

وای من غش کردمممم😂😂😂😂😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 903 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نکنه من بودم ساقیش؟😂😂🤔

متهم رو پیدا کردم بچه ها

بخواب رو زمین

بخواب رو زمین لعنتی

دستات رو بزار رو سرت

حالا تو چشمای من زل بزن بگو امشب کجا بودی

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️
2728

بچها تاپیکم فان بود قصدم این بود بخندین  ولی بعضیاتون انگار0باورتون شد دوس0ندارم یجوری0جوابتونو بدم ک فک کنید سرکارتون گذاشتم

خوشهال شدم برا چند دقیقه هم ک شده خندیدین باکامنتا . فک نمیکردم بعضیاتون تاپیکمو باورکنید عذرمیخوام قصدم این نبود سرکارتون بذارم

حالاخوبه مثه گلبهار تاپیک غم نزدم گریه کنید خخ

بچها تاپیکم فان بود قصدم این بود بخندین  ولی بعضیاتون انگار0باورتون شد دوس0ندارم یجوری0جوابتونو ...

عاشقتم که  

دمت گرررررم کلی خندیدم دلم شاد شد  

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️
2740
غلط کردم من مریخ نیستم اصلااا😂😂😂

بیا بابا کاریت ندارم

شلوارک رو دستگیر کردم دارم ازش اعتراف میگیرم

تو آزادی اما فعلا نباید از مریخ خارج شی

تاپیکم فان بودعزیزم

😅😅😍😘

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕
بچها تاپیکم فان بود قصدم این بود بخندین  ولی بعضیاتون انگار0باورتون شد دوس0ندارم یجوری0جوابتونو ...

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...