2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین ترسیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1447 بازدید | 122 پست
یه گروه دارم اونجا پیام داده بود طالع بینی و بطلان طلسم رایگان منم پیام دادم بهش شماره هیچی حتی عکس ...

اسی سراغ اینا نرو به قران زندگیت نابود میشه خودم دیدم چ بلایی سر افراد میارن 

ی مشکلو حل میکنن ولی هزار تا مشکل دیه میاد تو زندگیت مثل بیماری و گره های دیگه تازه اگه شانس بیاریو پای موجودات بیگانه به زندگیت باز نشه 

از همه مهم تر تو حمایت خدا رو از دست میدی عزیزم😟😔

🍃مرگ بر شاه با اون قیافه میمونش    
ببین اگه حس کردی گره ای تو زندگیت هست و بخاطر طلسمو دعا هستش اصلا سراغ دعانویسا نرو یادت باشه خودت ا ...

باش الان میخونم گفت آینه باید ببینم که کی اینکارو کرده و اینکه همزاد و اینا نداشته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا هیشکی گزارش نمیییییی زنه     https://www.ninisite.com/discussion/topic/5268884/دوستا ...

زدم 

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2728
یه گروه دارم اونجا پیام داده بود طالع بینی و بطلان طلسم رایگان منم پیام دادم بهش شماره هیچی حتی عکس ...

خب چراسریع عکستومیفرستیواعتمادمیکنیی؟عجیبه برام چطوراعتمادکردی.حالاراستشم گفته باشه

خدا منو ببخشه از سر ناچاری بهش پیام دادم ولی الان ترس افتاده تو دلم حتی جرعت نمیکنم برم یه لیوان آب ...

عزیزم تاپیکمو بخون واسه رفع طلسم خیلی به دردت میخوره 

تو خونه ات اسفند دود کن و سوره ناسو فلق رو زیاد بخون 

2740
ببین اگه حس کردی گره ای تو زندگیت هست و بخاطر طلسمو دعا هستش اصلا سراغ دعانویسا نرو یادت باشه خودت ا ...

عزیزم من احساس میکنم ی نفر یکی از اعضای خانوادمو جادو کرده

کلا مهرشو نسبت ب ما بریده مارو دشمن خودش میدونه

ب طرز عجیبیییی قبلا اصلا اینطوری نبود

چیکار کنم مطمعن شم و چجوری باطلش کنم

باش الان میخونم گفت آینه باید ببینم که کی اینکارو کرده و اینکه همزاد و اینا نداشته باشم

حرفاشونو باور نکن 😒😭

اینارو واسه جلب مشتری میگن 😒😒اگه واقعیتم داشته باشه ک بعیده همون چیزایی ک تو تاپیکم گفتمو انجام بده عزیزم😎

2706