2737
2739
[QUOTE=161007027]منم باورم شد یک بچه ی ریگه هم زایید یکی هم دهمی داره؟ اوف اوف[/QUOT من کشته مرده ا ...

خخخخخخح عشقم منم باقانون نینی سایت بی شوهر  سه تا نینی دارم شوهرمم متواریه خخخخخخخخخخخخخخ

چی بگم والله  اینطور تاپیکها من نظر نمیدم چون میگم اگه بگم نگهدار شاید ظلم در حق مادر و بچه با ...

هنوز یاد نگرفتیم وقتی چیزی به ما ربط نداره سکوت کنیم.

بعضی ها خیال میکنن اگه سکوت کنن بقیه فکر میکنن لال تشریف دارن

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

لعنت نکن کسیو هیچ وقت گل ولی دلم خواست بگم کودکیتانی و ساده لوح اونایین که باورشون شده  نه من

همچین کسایی که باروح وروان آدما بازی میکنن لعینن وحقشونه.

من الان تو اقدامم ولی با حرفای بعضیا تو اون تاپیک بخدا استرس گرفتم.دلم لرزید برا بچه دارشدن 

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
چرا به من حمله کردن عین وحشیا این دلسوزیه !

دلسوزی نیست جوگیریه.

میخوان ادای آدمای فهمیده وباسوادو دربیارن بعضیا

2728