2733
2734
عنوان

كسي از خوانواده يا اقوامتون كرونا گرفتن كه به مغزش زده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1108 بازدید | 44 پست
عين مامان من افت فشار و افت قند و عدم هوشياري ما فمر كرديم مشكل مغزي پيدا كرده رفتيم مغز و اعصاب كه ...

خدا شفا بده به همه مریضا.

پدر من خونه است در کل خیلی بی حال و بی اشتهاست و بزور بهش مایعات میدیم، از ترسمون انسولینشم تزریق نکرد که نکنه روباره قندشو بیاره پایین ! الان جرات نمیکنم بخوابم نکنه دوباره این اتفاق بیافته! خیلی وحشتناک بود

باید خودم را بالا بکشم، به سوی روشنایی سبز و چشم اندازهای دور...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دقيقا عين مادر من الان چي مثل قبل شده منظورم ميتونه كاراشو بكنه هوشياري داره

خیلی خیلی بهتر شدن عزیزم.ماهارو نمیشناختن اصلا.همش تو صحبتاش فکر میکرد گم‌شده.به محض اینکه مادرتون شرایطش یه کم بهتر شد و درگیری ریه بهتر شد بیارینشون خونه حتما.چون بیمارستان اصلا به تغذیه رسیدگی نمیکنن.

خداکنه زودتر درمانش بیاد منم گرفتم فکر کنم الانم بچم ۱۱ ماهشه تب داره همش با ماسکم چیکار کنم خیلی از ...

انشاله سلامتیتون دوباره برگرده.خدا رحم کنه هم به خودمون هم به بچه هامون😔

2740
انسولين پايه اش رو بايد بزنه 

آخه دیشب زده بود و صبح این اتفاق افتاد اورژانس خبر کردیم اونا گفتن فقط در صورتیکه قندش خیلی بالا بود بزنه! 

اخ خدا خيرت بده خيالم راحت شد 

نترس عزیزم.ما روزای خیلی بدی رو گذروندیم.التماس میکردم اجازه بدن ۵دقیقه پدرمو ببینم.امیدمونو از دست داده بودیم ولی خدا خیلی هوامونو داشت.

2706