2733
2734
سلام وقت بخیر،،ممنون بابت راهنمایی..خب اینجوری سخته ،،400تا پشت سرهم..بی وقفه...هرچی فکرش میکنم &nbs ...

استغفار یکی از ذکرهایی هست که در عمل هم باید نمایان بشه، مثلا وقتی استغفار میکنید فقط نباید زبانی باشه و قلبا هم باید به اشتباهاتتون اقرار کنید به درگاه خداوند و درصدد عدم انجام گناهان گذشته تلاش کنید. قلبا باید پشیمان باشید از گناهان قبل تا ذکر هم جواب بده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا شرایط این استغفار دوماهه انقدر سخته؟

خیر، عزیزم من توش ماشین، موقع کار کردن و ... ذکر رو میگم و هیچوقت هم پشت سر هم نگفتم، ولی توی هفته اول نتیجه گرفتم، چون قلبا وقتی استغفار میگم از گناهانم پشیمونم و پیش خداوند اقرار به گناهانم میکنم، در ضمن مواقعی که استغفار میکنم گناهانم کمتر میشه، چون با خودم میگم منی که هر روز استغفار میکنم پس فلان گناه رو هم انجام نباید بدم، مثلا اگر دوستی زنگ بزنه و شروع کنه به غیبت کردن در مورد شخص دیگه ای، من سریع مانع میشم و نمیذارم ادامه بده، چون ساعات زیادی از روز رو مشغول استغفار و یادآوری گناهانم هستم، ناخودآگاه وقتی بساط گناه فراهم میشم خودم نمیخوام اون گناه رو انجام بدم تا پیش خداوند شرمنده نشم

سلام به همه اعضا. در این مورد  ذکر استغفار متاسفانه   خیلی از نظرها رو خوندم هم از سال های ...

سلام، ممنون ميشم سوال بنده رو پاسخ بدين، من از سيزدهم ماه آذر شروع كردم به خواندن اين دعا و تا امروز كه ششم دي ماه بوده است هر روز ٤٠٠ مرتبه ذكر رو گفتم، اما چند روز اول بعد از نماز صبح خواندم و چند روز هم اتمام ٤٠٠ مرتبه بعد از غروب آفتاب شد، چون بچه كوچيك دارم و شرايطم اينطور بوده ، شما ميفرمايين ختمم قبول نيست؟؟؟

خیر، عزیزم من توش ماشین، موقع کار کردن و ... ذکر رو میگم و هیچوقت هم پشت سر هم نگفتم، ولی توی هفته ا ...

سلام من از سيزده اذر شروع كردم تا امروز چندروز بعد از نماز صبح خواندم و چند بار هم اتمام ٤٠٠ بار بعد از غروب آفتاب شده ايا قبول نيست؟؟؟

عزیزم حاجتت مالی و علمی بود؟ من حاجتم به غیر اینهاست. به نظرتون بخونم؟

ببین دوست عزیز این ذکراستغفار هس معنی قشنگی داری بانوجه به معنیش بخون مطمین باش خدا جواب میده

به خدا بگید بهم رحم کنه من تنهام بغلم کنه بهم امنیت بده من خیلی ازبی کسی ضربه خوردم😔😔

گروه ختم صلوات در واتساپ

برای پیوستن به گروه واتساپ من، این پیوند را دنبال کنید: https://chat.whatsapp.com/ExceFUTmwHV8iIamHZD5s4

هر روز برای یک نفر ختم میذاریم با همکاری اعضای گروه، هر کی حاجت داره بیاد

سلام به همه اعضا. در این مورد  ذکر استغفار متاسفانه   خیلی از نظرها رو خوندم هم از سال های ...

گلم منیکه بچه دارم فقط وقتی بخابه وقت دارم‌چکارکنم؟بعدم واقعا هرکار کنم نماز صبحم قضا میشه،

سوال بعدی اینکه حین پریودی چطور میشه؟و اینکه من بخاطر سلامت گفتار پسرم میخام بخونم.خیلی داغونم

دوستت دارم خدا💞

علم لدنی مال خدا و چهارده معصوم هست به کس دیگه بخشیده نمیشه. تو حدیث هم گفتن علم زیاد داده میشه نگفتن علم لدنی داده میشه!!!😐

در طالع من نوشته شده: قوی و با اراده، هر آنچه را که بخواهد بدست می آورد.لئو رایزینگ!!عجیب اما واقعی! هسته عبادتگاه 😍❤😎✌🏻 منتظر مصلح خود باید مصلح باشد: استاد رائفی پور
گلم منیکه بچه دارم فقط وقتی بخابه وقت دارم‌چکارکنم؟بعدم واقعا هرکار کنم نماز صبحم قضا میشه، سوال بع ...

تو پریودی مشکلی نداره چون ذکر استغفار هست نه ایه سجده دار قرآن

به بچت تخم کبوتر دادی؟

در طالع من نوشته شده: قوی و با اراده، هر آنچه را که بخواهد بدست می آورد.لئو رایزینگ!!عجیب اما واقعی! هسته عبادتگاه 😍❤😎✌🏻 منتظر مصلح خود باید مصلح باشد: استاد رائفی پور
علم لدنی مال خدا و چهارده معصوم هست به کس دیگه بخشیده نمیشه. تو حدیث هم گفتن علم زیاد داده میشه نگفت ...

ایشون خیلی سختش کرده و از خودش درآورده 

ی سایت همین جا از مصباح یزدی گفته بود اشکالی ندارد اگر تقسیمش کنید 

2706