2733
2739

استغفرالله 

نداد چیه خانومی 

میده ان شالله اعتقادت رو بیشتر‌کن

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام به همه اعضا. در این مورد  ذکر استغفار متاسفانه   خیلی از نظرها رو خوندم هم از سال های گذشته هم چندتایی از اینجا . ولی هیچکدوم  روش صحیح رو نرفتن .  درسته  نتیجه گرفتن  ولی این  نتیجه بخاطر گفتن  استغفار هست وهر نوع استغفاری دیگه میگفتن باز  نتیجه میگرفتن .   این  ذکر رو باید  دوماه  بصوزت کامل  .  و منظور امام  صادق علیه السلام ماه عربی هست  . مثلا  اول  ماه ربیع اول شروع کنه تا اخر ماه ربیع الثانی .  ذکر  مهلتش  از طلوع  صبح هست تا نماز مغرب  و هر لحظه که شروع کردی به خوندن  باید  چهارصدتا رو بگی  این نیس که  تقسیمش کنی .  پس بهتره یه وقتی رو انتخاب کنی که بتونی حداقل تا دوساعت بعدش  وقتت آزاد باشه . روز اول ماه بهتره غسل اول ماه رو انجام بدی  واز همون اول تصمیم بگیری که تو این دوماه  گناه نکنی  بهتر اینه که وضوبگیری  لباس تمیز بپوشی  بخودت  عطر بزنی انگشتر عقیق  یا فیروزه  یاهر دودستت باشه .بعد تو اتاق تنها  سجاده پهن کنی رو به قبله  دورکعت نمازبخونی و سجده هاتو طولانی کنی که شیطان فرار کنه از اتاق  ثوابش هدیه کنی امام زمان بعد یه صلوات شمار  دستت باشه  قبلش سه صلوات بفرسی و شروع کنی .  اینم بگم  اولش  سخته .چون چهار صدتا واقعا کم نیس . و نیروهای منفی بهت فشار میارن که  ادامه ذکر ندی  مثلا خسته میشی    خواب الوده میشه   اینا همش کاره  جن و نیروهای  شیطانی هست که نذاره  تو ادامه بدی . پس قبلش به وسیله خوندن  ایت الکرسی  و معوذین  خودتو حصار کن . یعنی وقتی اینارو خوندی یه فوت  دور تا دور خودت بکن .  این شرایط رو رعایت کنید   اول اینکه بعد دو سه روز میبینی  واقعا  زیاد طول نمیکشه  کلا زمان زود سپری میشه . وتو چون شرایط رو فراهم کردی با کارات باعث میشه پای فرشته ها رو به اون اتاق باز کنی و کلا انرژی مثبت میگیری  یه جورایی   بعد از اخت بستن با ذکر حالت  روحانی بهت  دست میده  و حالتو با هیچی عوض نمیکنی . کلا تو علوم غریبه با تکرار ذکر حالت  غلبه بهت دست میده . با خوندن ذکر اشک از چشات جاری میشه  هر بار استغفار که میگی گناهی که قبلا انجام دادی میاد تو ذهنت و جلو چشمت . این به این خاطره که اون استغفارت برا اون گناه نوشته شه  و آثار اون گناه از زندگیت پاک شه .  اینجوری که با زدودن گناهات به مرحله  بالا میرید .  و این دوماه   تاکید میکنم  خیلی مواظب باشید  چون  گناه هایی که  بیشتر باهاشون اخت دارید  و زود میرید طرفش مدام میان صراغت  باید گفت هم کاره خداست واسه امتحانت   که به خودت ثابت کنه که مردونه سره استغفار و توبه ای که داری میکنی  هستی یا  جا میزنی . هم کاره شیطونه که  با انجامش شکستت بده پس مواظب باید باشی و اگه  اون گناه  با اینکه میدونی امتحان  خداست (چون بهت الهام میشه)اگه تو دامش نیفتی  وانجامش ندی  هی ارتقاع پیدا میکنی  و دفعه های بعدی استغفار حالت غالب بیشتر بهت دس میده .  و خدا رو تو هر لحظه  کنارت حس میکنی . و خوشبختی رو میکشونی طرفت .  و موفقیتهای زیادی کسب میکنی  . و اخر اوج  این  موفقیتها خودش صلاح میدونه یا بهت  علمی لدنی میبخشه یا  ثروتی عظیم .  امیدوارم  تونسته باشم براتون  خوب جا انداخته باشم  چون بیشتر از این  نمیتونم ساده  بگم . باید یه مقدار علوم غریبه بدونید و اینکه  این حالهای عبادت بهتون دست داده باشه تا مفهوم حرفهامو خوب متوجه شید .    در ضمن اینم بگم ماه بعدی  ماه رجب و بعدش شعبانه  . این دوماه استغفاربیشترین  اثر رو داره و حدیثهای زیادی  راجب استغفار  وتاثیر زیادشون هست  . پس این فرصت رو از دست ندید .   حتما حتما  حتما  چند روز قبل از اول ماه شروع کنید به استغفار تا اماده گی کامل رو داشته باشید   بنظر من سه روز اخر همین ماه رو شروع کنید که هم ذکر روان شه  رو زبونتون  هم  معنیشو تو ذهن مرور کنید .  ولی روز  سوم ذکر رو   کمتر از 400 بار بگید که دیگه  مثلا ختمتون  از دوماه بیشتر نشه  چون باید دوماه  باشه نه کمتر نه بیشتر . ان شاءالله موفق شدید بعدش میگم بعد از دوماه چکار کنید .  در ضمن یادتون باشه  باید حروف رو خوب تلفظ کنید مثلا  ث  وقتی میگی  نوک زبونتون  بین دندونهای جلویی فک بالا و پایین باشه .  وبقیه هم  خروجی صدا ها و تلفظشون رو رعایت کنید  باید تمرین کنید  سوالی داشتین  همینجا در خدمتم   به امید موفقیت . 

هر لحظه که تسلیمم در گارگه تقدیر/آرامتر از آهو بی باک تر از شیرم ***هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر /رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر @
سلام به همه اعضا. در این مورد  ذکر استغفار متاسفانه   خیلی از نظرها رو خوندم هم از سال های ...

سلام وقت بخیر،،ممنون بابت راهنمایی..خب اینجوری سخته ،،400تا پشت سرهم..بی وقفه...هرچی فکرش میکنم  نمیتونم،،از 14فروردین هم شروع کردم ب خوندن،،در حالیکه الان میفهمم  این ماه قمدی مد نظر بوده،،واقعاااااااا    درمانده شدم،راهنمایی میفرمایید،؟

2738

ببین من یه زمانی گفتم طبق چیزی که من فهمیدم استغفرالله یعنی تو باید از کارای بدی که تا الان کری پشیمون باشی دور از جونت باید به غلط کردم بیفتیو بگی دیگه تکرار نمیکنم این راه قضیه برات باز میکنه

سلام به همه اعضا. در این مورد  ذکر استغفار متاسفانه   خیلی از نظرها رو خوندم هم از سال های ...

خود خدا هم اینقدر سخت نمیگیره اونجور که َشما سخت گرفتید چرا ناامید میکنید بنظر من دعایی که از ته قلب و با وجود برخاسته بشه بی شک مستجابه که استغفار هم ازاین مورد مستثنی نیست خدا سخت نمیگیره کافیه فقط خودش رو از ته دل صدا کنیم من امروز حالم اونقدر بد بود که فقط خدا میدونه کلی هم ذکر و دعا و.... کرده بودم حالم خوب نشد ولبی با ی استغفار ساده حالم خوب شد بعدم اومدم اینجا دیدم خیلیا با این ذکر ۴۰۰تایی حاجت روا هم شدن خیلی امیدوارتر شدم ولی وقتی این پیام طولانی شما رو خوندم بااین همه شرایط سخت ته دلم دلم خالی شد چون میخواستم این ذکر رو هر جوری که بهم آرامش میده انجام بدم نه بااین همه شرایط و سخت گیری

خود خدا هم اینقدر سخت نمیگیره اونجور که َشما سخت گرفتید چرا ناامید میکنید بنظر من دعایی که از ...

سلام گلم ذکرخوندی نتیجه میگیری انشالله.من دوبارخوندم بی شک جواب گرفتم اصلا هم سخت نیس شرایز خاصی هم نداره فقط شک نکن

به خدا بگید بهم رحم کنه من تنهام بغلم کنه بهم امنیت بده من خیلی ازبی کسی ضربه خوردم😔😔
سلام گلم ذکرخوندی نتیجه میگیری انشالله.من دوبارخوندم بی شک جواب گرفتم اصلا هم سخت نیس شرایز خاصی هم ...

سلام عزیزم بله این ذکر رو چند وقته شروع کردم برای ی حاجت خییییلی سخت و مهم و تقریبا محال امیدوارم اگه گناهام مانع از رسیدن به خواسته ام هستن با استغفارم بخشیده بشن😓