2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره 250_ هستش از داروخانه قرص زد انگل گرفتم اینو داد و نگفت  جویدنی یا با اب

اون مبندازول نیست؟؟؟آخه مبندازول برا انگله تاجایی که من میدونم

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
نه  مبندازول نیست   این  قرص بهم داد گفتم  قرص زد انگل

نمیدونم عزیزم،،اگه داروخونه نزدیکه برو ازش بپرس که یه وقت اشتباه مصرف نکنی خدای نکرده مضره

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2738
اون مبندازول نیست؟؟؟آخه مبندازول برا انگله تاجایی که من میدونم

شما راه حلی برای خلاص شدن از  انگل بلد نیستید بخدا    دیگه نمیدونم چیکارکنم وزنم خیلی  اصلا نمیزاره تغیر  کنه پوست استخون شدم

شما راه حلی برای خلاص شدن از  انگل بلد نیستید بخدا    دیگه نمیدونم چیکارکنم وزن ...

نه عزیزم نمیدونم😔به خود داروخونه بگو یه چیزی بهت بده که خوب شدنت صد در صدی باشه.