2733
2734

من نیز هم پشم هایم سپس برگ هایم😐

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با عمل ارایش اره ممکنه فقط یک سوال چونش کوچولو شده عملی برای اینم هست ایا

#چیستان: آن چیست که سبز است درآسمان و زمین و دریا هست . در سیل و زلزله هست و قلدرهای جهان از آن میترسند؟ ✌️
فرق بین پشم روی بدنت با برگ چیه ؟

عزیزم امضاتون رو خوندم 

ب نظرم الان از دین اسلام فقط یه اسم باقی مونده 

ولی سایر ادیان خیلی به قوانین و اعتقاداتشون پایبند هستن 

و دین های دیگه رو خیلی دوس دارم 😍

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃
2742

تروخدا! دماغشو چی مالیدن جمع شده؟! 

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2738
عزیزم امضاتون رو خوندم  ب نظرم الان از دین اسلام فقط یه اسم باقی مونده  ولی سایر ادیان خ ...

من روی دین خاصی تمرکز ندارم و برتری نمیدم چون همه ادیان را بدون پیش زمینه ذهنی و بدون توجه به دین اولم که مسیحیت هست بررسی میکنم .

بله موافقم با شما .

منم طبق چیزی که بررسی کردم دیدم  دین اسلام یه چیز  متفاوت و پیاده نشده ای در جوامع هستش و رفتار پیروانش چیز دیگری .انگار داریم در مورد سفید و سیاه و اشتراکاتش صبحت میکنیم .(دین را اگه سفید تصور کنبم و رفتار پیروان را به رنگ سیاه)

پیروان واقعیش که تمامی دستورات را عمل کنن اونم دستورات اساسی رو خیلی کم هستش .

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
نه فک کنم بینیشو فتوشاپ کردن😑

اره اینا عکس های تبلیعاته که میخوان عمل هاز زیباییشون رو رویایی نشون بدن. از فتوشاپ و .. هم میشه استفاده کرده باشن

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
من روی دین خاصی تمرکز ندارم و برتری نمیدم چون همه ادیان را بدون پیش زمینه ذهنی و بدون توجه به دین او ...

دقیقاااا منظور منم همین بود .

منم دبیرستان ی پروژه برای ادیان مختلف گرفتم و تحویل دبیر دادم 

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃
دقیقاااا منظور منم همین بود . منم دبیرستان ی پروژه برای ادیان مختلف گرفتم و تحویل دبیر دادم 

👌👌👌

به نظرم واجبه همه ما این پروژه را برداریم .

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2706