2737
2734
عنوان

این موج سوم کرونا چراسیرنزولی برنمیداره و همینجور رو ب بالامیره

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 64 پست
اینار همه دارن درگیر میشن ای خدا چیکار کنیم؟؟؟؟ 

اره ما تعدا کمی مون تابستون گرفتیم

تو مهر تقریبا همه فامیلامون گرفتن

هی هم میگن نه سرماخوردگیه😐😐😐😐

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره مادر شوهرو خواهر شوهر من هنوزم ک هنوزه میگن الکیه میخان مردمو بترسونن😩

وای خواهرشوهر من بلند شده رفته ی استان دیگه خرید😶بعدشم میخاد بره ی شهر دیگه خونه برادرشوهرمینا ...هرروزم این شهر و اون شهر 😶

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2728
اینایی ک اینجا نظر میدن ۸ ماه حبس بودن تو خونه و خاتوادشونو ندیدن ؟؟؟؟؟

ن حبس نبودیم ولی مسافرتم نمیریم

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
آره همه میگن کرونا نیس سرما خوردیم

خب همینکارا رو میکنن که بقیه هم مریص میشن

مامان بزرگم با ما قهره که چرا نیومدید عیادت خالتون

من به لطف خاله بزرگم تیرماه خودمو پسرامو شوهرمو مامانم گرفتیم

فک کن پسر کوچیکم ۸ماهه بود باید پنی سیلین میزد😥😥😥

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

من 3 ماهی هس ک دیگه میرم خونه مامان بابام و خانوادم چون هرچی حنجره پاره کردم نرید بیرون مشهد شمال میافرت حق الناسه ب خدا فایده نداش ک هیچ بعداز سفراهم مهمون همیشه اومدن خونم   منمگفتم خالا ک قراره فقط من رعایت کنم و اخرشم بگیرم پس اخرعمری حسرت ب دل نمونم

من 3 ماهی هس ک دیگه میرم خونه مامان بابام و خانوادم چون هرچی حنجره پاره کردم نرید بیرون مشهد شمال می ...

همینه

همه فقط شعار میدن 

همه جا هم میرن

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
2740
به من بود نمیرفتم دخترم بی قراری میکرد میرفتیم خونه مادرشوهرم و کلا دو سه بارم خونه داداشم و خواهرم ...

خوب همینه دیگ 

همه یا بچه هاشونو نمیذارن

یا شوهراشون 

یا هزار تا چیز دیگ

من ک هیچکسو ندیدم بشینه خونه رعایت ‌کنه

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
مسافرتم میری  غصه نخور

همینطور ک ۸ ماه نرفتم من بعدم نمیرم تو غصه منو نخور ۸۰ میلیون نفردیگم هستن 

نه حبس نبودیم توخونه

چون‌نمیشه پدرمادرو ندید

اما دیگه الکی راه نیفتادیم حای تا پارک سرکوچه بریم

من انقد بیرون نرفتم الان هم خودم هم بچم کمبود ویتامین دی داریم

منتها بعضیا فک‌میکنن کرونا دروغه یاهم انقد دورازجون خر هستن پامیشن میرن شمال ومشهد وهزارتا جای دیگه

خوب همینه دیگ  همه یا بچه هاشونو نمیذارن یا شوهراشون  یا هزار تا چیز دیگ من ک هیچکسو ن ...

واقعا هم برا بچه سخته خونه نشینی بچه دلش بازی میخواد مخصوصا تک فرزندا

ما خودمون نت داریم کلی تو اینستا و نی نی سایت سرگرم میشیم ولی بچه ها چی چه میدونن کرونا چیه

البته ماهم همش خونه ایم چجور میخوایم ناقل بشیم بریم خونه کسی انتقال بدیم

نه حبس نبودیم توخونه چون‌نمیشه پدرمادرو ندید اما دیگه الکی راه نیفتادیم حای تا پارک سرکوچه بریم م ...

من ک کسیو ب چشم ندیدم بشینه خونه و رعایت کنه

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️