2737
2739
عنوان

زنی ک خرج نداره ارج نداره...میگه خب نرو سر کار

| مشاهده متن کامل بحث + 1312 بازدید | 98 پست

وا اینجا همه میگن سر کار نرو

من امثال شوهر استارترو خوب میشناسم فکر میکنید این نره سر کار اون ب خودش میاد؟

ن والا همچنان خرجش نمیکنه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وا اینجا همه میگن سر کار نرو من امثال شوهر استارترو خوب میشناسم فکر میکنید این نره سر کار اون ب خود ...

بخدا حسود نیسم ولی زن داییام و زن عموهام همسن خودمن همه ماشین دارن از خودشون و دور دور و عشق و حال و شوهراشون رو چشماشون میزارنشون ولی من با اینکه همه چیزم از اونا سرتره اختیار هیچی ندارم

عین خیالشم نیس 

ی مدت طولانی مثلا ۳ تا ۶ ماه 

ن اینکه ی روز ظرفاتو نشوری شب پاشی دوباره مث کوزت کار کنی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738

کارکردی وظیفش شده

من کارمندبودم باحقوق عالی ولی اومدم بیرون چون وظیفه من نیس درآمدزایی

خرجمم به اندازه دارم وظیفه مرده کلی کارپیشنهادی هم هست

ولی وظیفه خودم نمیدونم چون مرد یجای آروم ودرآمدزایی ببینه سست میشه بخصوص امثال مردشمااسی

کارکردی وظیفش شده من کارمندبودم باحقوق عالی ولی اومدم بیرون چون وظیفه من نیس درآمدزایی خرجمم به ان ...

خب اجی جون اگه نرم پولمم نمیده ی مدت نرفتم هیچی نمیداد با اینکه در امدش خوبه 

میره پشت سرم پیش جاری  ها و مادرشوهرا حرف میزنه مسخره میکنه بخدا

بذار بهش فشار بیار

از روز اول رو دادی بهش

خب اجی جون اگه نرم پولمم نمیده ی مدت نرفتم هیچی نمیداد با اینکه در امدش خوبه 

باشه بالاخره بعدمدتی نرم میشه

ماهم اولاش سختیای پول گرفتن داشتیم میگفت کارکردی جمع کردی چراازپول من میگیری

عادت شده براش