2737
2739
عنوان

زندگی قبل از تولد....

| مشاهده متن کامل بحث + 1684 بازدید | 37 پست
دوست خوبم...1 راهنمایی کن من کلا لغو کاربری بدم...مرسی

ببینید تا اونجایی که میدونم لغو کاربری به دو شکل ممکنه اینجا،یا اینکه خود نی نی یار رو تگ کنید و بخواید که کاربریتونو لغو کنه که البته نمیدونم میکنه یا نمیکنه؟!،یا اینکه موضوعاتی رو توی تاپیکای خودتون یا تاپیکای بقیه مطرح کنید که حرف زدن درموردش اشکال داشته باشه اینجا!!اونوقت خود نی نی یار لغوتون میکنه

با همه ی پیشرفتهایی که علم کرده بازم خیلیییی چیزای ناشناخته هست که انسان تا این لحظه اگاهی در موردش ...

اشتباه من بود عنوان این تاپیک...انرژی خودتو پایین میاری...بنظرم اصن بحث ادامه نده...تو دیگه لااقل منو خوب میشناسی و میزان اطلاعاتم میدونی...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من عرض کردم من تایید نمیکنم این موضوع رو...فقط خواستم نظرات رو بدونم همین...بعدش حق با شماست من واقع ...

من نگفتم بیسوادی

لحن شمام خیلی بد بود

یه جوری میگه در ذهنت نمیگنجه انگاری ما کند ذهنیم

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
اره یه سری مباحثو واقعا نمیشه توی سایت مطرح کرد،از علم و حوصله و درک بعضی افراد خارجه

بهر حال نظر اوناهم قابل احترامه و اصلا شایدم حق با اونا باشه...اسمش تبادل نظره یعنی نظراتمونو تبادل کنیم تا نتیجه بگیریم ولی متاسفانه انقدر جواب بعضیا تنده که ادم می مونه....

2738