2737
2739
عنوان

ي سوال دارم نياين بخورين منو

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 107 پست

عزیزم ما در دوران آخرالزمان هستیم.ایشون زمانی که ظهور میکنه دین رو مجددا احیا میکنه یعنی زمانی میاد که تمام دین رو مردم تحریف کرده باشن و ظلم و ستم خیلی زیاد شده باشه...و اینکه زمانی که میاد عدل و داد و صلح و آرامش با خودش میاره...بعد از اون هم دنیا تا مدتهای زیادی در صلح و آرامش پابرجا میمونه و جبران این روزها میشه....بنابراین ما برای رسیدن به اون عدل و داد دعا میکنیم...اگه ایشون الان بین ما نیست چون مردم قبلا قدر امامان رو ندانستن و اونها رو به هر شکلی کشتند بنابراین اگه ایشون الان هم قرار بود با ما باشند کشته میشدند بنابراین تا روز ظهورشون ما از نعمت بودنشون محرومیم....  

ایت سوال با یکم مطالعه جوابش به دست میاد عزیزم   دلیلش این خدا دو جهان ساخت یکی اخروی یکی دنیوی ...

همه سرانجام میریم بهشت؟؟؟؟

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه 😐 کسایی ک به صفات خدا نزدیکتر باشن میرن بهشت

اخه مثلا من گناه میکنم حقیو میخورم ایا حق من با مثلا یکی مثل جنیفر لوپز که نه نماز و روزه میدونه نه حجاب ولی مثلا انسانیت داره یکیه؟

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
اخه مثلا من گناه میکنم حقیو میخورم ایا حق من با مثلا یکی مثل جنیفر لوپز که نه نماز و روزه میدونه نه ...

ببین در کل هرچی بیشتر به صفات خدا نزدیکتر باشی خدا بیشتر دوستت داره شاید ی نفر کافر باشه اما چون به صفات خدا نزدیک تره خدا از منو تویی ک پنج بار تو روز عبادتشو میکنیم ولی شباهتی به خدا نداریم بیشتر دوسش داشته باش 

حالا صفات خدا مثل عدل مهربونی عیب بنده هاشو میپوشونه نیکی و بخشندگی 

اون ادم کافری ک بخشنده است از اون ادم مومنی ک خسیسه نزد خدا مقامش بالاتره

غیبت جنیفر لوپزم نکن پیلیز😢😖 😁🔫😒

🍃مرگ بر شاه با اون قیافه میمونش    
2740

ببین عزیزم شرایط از لحاظ جهانی خیلی بد هست ولی بهر حال تو دنیا انسان های خوب برای یاوری امام هستن، اون ها که یار امام اند از سراسر دنیا و حتی نسل های قبل باید جور بشن تا با یاری امام جهان رو که طبق روایات به اوج ظلم و فساد رسیده نجات بدن، بنظرم یه سرچ کن، عموی من طلبه هستن و تو موسسه مهدویت درس میدن، کتاب های جالبی نوشتن مثل نگین آفرینش

این مباحث تو سایت هاشون هم هست

2706