2737
2734

هرچی بهش میگم نرو گوش نمیده دو تا بچه کوچیک دارم یکی دو سال یکی شش ماه به نظرتون زنگ بزنم به مادر شوهرم بگم که به شوهرم بگه دیگه نره عیادتش به خاطر بچه هامون ؟؟

به شوهرت بگو ماسک و دستکش استفادا کنه وقتی میاد لباساشو بکنه دم در و بشورشون اسفند دود کن و جوش شیرین و اب بذار غل بخوره و بخارش بپیچا داخل خونه

از ویتامین ث هم غافل نشید

دنیا هنوزم قشنگیاشو داره...😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به شوهرت بگو ماسک و دستکش استفادا کنه وقتی میاد لباساشو بکنه دم در و بشورشون اسفند دود کن و جوش شیری ...

عزیزم ماسک ۲ تا باهم میزنه سریع حموم میره اما بازم میترسم 

عزیزم اگر ماسک بزنه هیچ اتفاقی نمیفته

خواهرم کرونا گرفت، 14 روز تو بخش کرونایی ها بستری بود، من بالاسرش بودم خداروشکررررر هیچی نشد

دوتا ماسک میزدم، وقتی هم میخاستم برم خونه سر تاپام رو و زیر کفش هام ضدعفونی کننده میزدم

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
ن مادرش بیمارستان بستری فکر کن تو اتاق ۳تا بیمار کرونایی اون وقت میره اونجا احمق 

این حرف نزن گلم

بالاخره مادرش، دلش طاقت نمیاره 

انشاالله شفا بگیرن 🌹 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2738
عزیزم اگر ماسک بزنه هیچ اتفاقی نمیفته خواهرم کرونا گرفت، 14 روز تو بخش کرونایی ها بستری بود، من بال ...

ممنون از جوابت یعنی میگی چیزی به مادر شوهرم نگم اخه باهم راحتیم 

ممنون از جوابت یعنی میگی چیزی به مادر شوهرم نگم اخه باهم راحتیم 

اصلاااااااا

خدای نکرده، زبونم لال زبونم لال اگر مادر خودت سرما بخوره، تب کنه، طاقت میاری نری دیدنش

دیگه بنده خدا کرونا گرفته، پسرش طاقت نمیاره

من مامانم دیابت نوع 2 داشت، خطرناک 

از بیمارستان میومدم گاهی اوقات از بس خسته بودم دوش نمیتونستم بگیرم

خداروشکر اتفاقی نیفتاد

ن مادرش بیمارستان بستری فکر کن تو اتاق ۳تا بیمار کرونایی اون وقت میره اونجا احمق 

يا خدا ! خواهر ازش فاصله بگير ظرفاشم جدا كن 

اخه يعنى چى

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم..... 
  يا خدا ! خواهر ازش فاصله بگير ظرفاشم جدا كن  اخه يعنى چى

استرس ندید به بنده خدا

واقعا اتفاقی نمیفته

2706