2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب عزیزم اون دستگاها فرق داره من با دستگاه های کلینیکای زیبایی انجام دادم ک خودشوم بدن و خنک میکنه و ...

این ک من دارم غیر قابل تحمله. انگار برقت میگیره و پوستت میسوزه

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2728
داغ میشه پوستت ک .من لیزر خونگی دارم ولی استفاده نکردم 😐😥

خب با اون خونگيا مقايسه نكن دستگاهاي ليزر جديدا خيلي پيشرفتس

بهترین رفیقم خدامه کسی که با جون و دل به حرفام گوش میده کسی که تو حال خوبی و بدیام کنارم بوده هرلحضه وجودشو تو زندگیم حس کردم خدایا بابت نگاه پرمهرت شکر بهت اعتماد دارم🫂❤️
الکساندرایت

گلم من شنیدم این الکساندر، فقط برای پوستای سفید جواب میده

مثلا گندمی و تیره تر باشی خوب نیس 

درست؟ 

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.
لیزر راضی بودی 

اره واااقعاااا خیلی خوبه یعنی لحظه شماری برای بعد کرونا میکنم برم چون جلساتم کامل نشده بود ولی بازم الان با ژیلت میزنم هنوز کمی در میار عین مرغ پر ریخته

2740
خیلی ام تمیزم بافتن خودش باعث زیبایی هم میشه

😞🤢🤮🤮🤮🤮

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               
خب با اون خونگيا مقايسه نكن دستگاهاي ليزر جديدا خيلي پيشرفتس

بیکینی هم اصلا درد نداره؟ بعد دیگه اصلا‌موها در نمیاد یکی میکفت بعد از چند مدت دوباره درمیاد دایمی نیست

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
اره واااقعاااا خیلی خوبه یعنی لحظه شماری برای بعد کرونا میکنم برم چون جلساتم کامل نشده بود ولی بازم ...

چیبود دستگات

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.
دکتر مرد هم باشه لخت؟😑😑😑😑😑💔💔💔💔💔💔

وا  برا مردا دكتر مرده برا زناهم زنه

بهترین رفیقم خدامه کسی که با جون و دل به حرفام گوش میده کسی که تو حال خوبی و بدیام کنارم بوده هرلحضه وجودشو تو زندگیم حس کردم خدایا بابت نگاه پرمهرت شکر بهت اعتماد دارم🫂❤️
2706