2777
2789
عنوان

سرویس پلاستیک جهیزیه چی بگیرم؟ + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5694 بازدید | 76 پست
سرویس پلاستیک لیمون بگیر ولی از کارتونی ها ن بازشو بگیر خودت هر چی لازم داری تیکه های مهم چون تو کار ...

راست ميگه

تو مرا جان و جهانى چه كنم جان و جهان را❤️خدايا ممنون ازين نعمت هاى زيبايى كه بهم دادى 🥰💖💕💜💖💖💖💖💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا سایزای چی عزیزم؟؟

من سایز بزرگ کم داشتم واسه حبوبات

کم هم اومد مجبور شدم از ی مدل دیگه اضافه کنم 

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

سرویس بانکه و حبوباتتو استیل بخر اگه بتونی استیل اهنربا‌نگیر پیدا کنی که بردی چون به این راحتیا زنگ نمیزنه ۱۵ ۲۰ سال شایدم بیشتر برات میمونه باخودتم اهنربا ببر

سرویس لیمون از۲وخورده تانزدیک ۳ هست داری پول پلاستیک میدی فقط

اون یکی سرویسش که ابکش و خاک اندازو اینا داره تیکه هاش زیادن همشون استفاده نمیشن برو از لیست کاملش نگاه کن ببین چیا لازمن بخری

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
این 64 پارچه مدل نارین هست از برند لیمون 

مثلا نپتون دیگه ب درد نمیخوره ، بعضی چیزا اضافس 

دونه دونه بخر

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
آره آبکشمو که حتما استیل میخرم جدا ولی لگن رو برای چه کاری باید استیل بگیرم؟ لگن مثلا توی حمام که ب ...

توی حموم آره ولی لگن آشپزخونه نمیگیری مثلا یه میوه ای میخوای بشوری یا برنجی خیس بزاری

سرویس پلاستیک لیمون بگیر ولی از کارتونی ها ن بازشو بگیر خودت هر چی لازم داری تیکه های مهم چون تو کار ...

مثلا چه چیزایی لازمه که بگیرم؟؟ من گفتم برم یه هویی ست کاااملشو بخرم و تمام 

این 64 پارچه مدل نارین هست از برند لیمون 

ياد جارو افتادم برا من پارسال جهاز چيدنى مادر شوهرم جاروشو گرد خاك تى وى قديمى تميز كرد قشنگ داغون شد وقتى ديدم انقد حرص خوردم گفتم مامان من اينو گرون خريدم😬گفت فداى سرت عب نداره😂

همون روز اول داغون شد

تو مرا جان و جهانى چه كنم جان و جهان را❤️خدايا ممنون ازين نعمت هاى زيبايى كه بهم دادى 🥰💖💕💜💖💖💖💖💚
2801