2737
2734
عنوان

بچه های تاپیک برادر شوهر بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 73 پست
دقت کنییننننن دختره داداش ینی چی توروخدا یکی ب من بگه🤣🤣🤣🤣دختره داداش 😑

ینی مثل دخترمی

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکل روابطو خانواده هافرق داره جبهه نگیرین ایشونم میگه باهمه اینجور حرف میزنه.من خودم به برادرشوهرام آقا میگم ولی حتی یه لبخندازرواحترامم بزنم ممکنه کسی یا خودشون بد برداشت کنه این کامل متوجه شدم تواین سالا .جو هرخانواده ای یه جوره مختلفه

2728

اسی الان رفتم تاپیک قبلتو خوندم، ببخش اگه شوخی کردیم باهات ، من فک کردم بخاطر طرز صحبت برادرشوهرت تاپیک زدی، 

لازم نیست به پدرت چیزی بگی...

اون بچه هم هدیه خداهست عزیزم، نگرانش نباش، با بچه هم میشه زندگی عاشقانه ای داشت...

یه دعوای ساده بوده ، خیلی بزرگش نکن

شوهرتم شاید خسته بوده یا ترس از محاکمه پدرت یا هرچیز دیگه که نتونسته بیاد خونه مادرت

گفته عزیز داداش، نه دختر داداش

اصلا بگه دختر داداش مگه چیه بنده خدا هرچی گفته دارن جبهه میگیرن مقابلش

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕
2740
وای 😁😁😁😁😁

فاز تو چیه چیش خنده دارهه الان

ولی اسی من کلا از این داداشیا خاطره خوشی ندادم یکم حواستو جمع کن گل

داداشی نیس برادر شوهرم سنشم ۳ برابر منه کل حرفشم این بود ک من با پدرم صحبت نکنم همیننن