2737
2739
عنوان

چرا ازدواج کردم اخه چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 2827 بازدید | 80 پست
ن ولی فکر میکردم عین اونا همیشه زندگی گل و بلبله فکر نمیکرد هرماه حرص برنج و گوشت و مرغ بخورم فکر نم ...

یعنی تو اینقد خودت فکر نمیکردی که اون فیلمه و زندگی واقعی نیس .

زندگی واقعی فرق داره .

مشکلات داره

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت
چرا میشم شوهرم ۱۱ میاد همش تنهام بازم اینهمه کار میکنه از دستاش خون میاد باز پول نداریم با این وضع ح ...

خدابرات نگهش داره بنده خدامیگی 11میاد ازبس کار میکنه دستاش خون میادچطوری دیگه لیوان بشوره لطفا یکمم نکات مثبت شوهرتوببین البته خودم اینو میدونم بعد مریضی بدترین غم دنیا بی پولیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امشب دامادمون ب خودش احازه میده ب من بگ بچتو سقط کن مادرم میگ خواهرام مگ بچم حروم زادس گفتم شوهرم می ...

چرا اجازه میدی اینطوری باهات حرف بزنن 

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت
2728
مگه نمیگی دستاش خون میاد توبه حرمت دستاش و خستگیش این کارارو بداش بکن همین که برات زحمت میکشه نشون م ...

ن اینکه محتاج نون شب باسیم نمایشگاه مبل داره با کارگاه روبه کوبی اما همش نگرانم برا اینده بچم چرا خامله شدم چرا همش تنهام اینکه چرا بچمو دوس ندارن

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕
عزيزم اگه بچه نميخواستي خوب جلوگيري ميكردي

کردم قرص خوردم حتی جلوگیری طبیعی داشتم نمیدونم چیشد نمیدونم 

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕
چرا اجازه میدی اینطوری باهات حرف بزنن 

اگ ب دامادمون حرف بزنم زندگی خواهرمو جهنم میکنه فقط بخاطر خواهرم‌نگفتم

ن اینکه محتاج نون شب باسیم نمایشگاه مبل داره با کارگاه روبه کوبی اما همش نگرانم برا اینده بچم چرا خا ...

خب اگه واقعا اینجوری بود نباید بچه دار میشدی اون بچه چه گناهی داره به زندگی از یه دید دیگه نگاه کن فکر کنم دچار افسردگی شدی

2740
یعنی تو اینقد خودت فکر نمیکردی که اون فیلمه و زندگی واقعی نیس . زندگی واقعی فرق داره . مشکلات داره

چرا میکردم اما اونموقع با شوهرم دوست‌بودم میگفتم‌منم عین اینا میسه زندگیم

خوب جواب ابله هان خاموشیست .اما اگر مادرت یا بقیه یا شوهرت میگه باید از خودت دفاع کنی توکه برده نیستی ادمی نزار ازارت بدن .

سکوت نکن

من هنوز ۲۰ سالمه خیییلی وقت داشتم

ببین عزیزم الان دیگه باردارشدی پس به این فکرنکن که هنوزخیلی وقت داشتی هرکسی تویه سنی بچه دارمیشه دیگه باین فکرافقط شرایطوبرا خودت سخت ترمیکنی روبچت هم اثر بدمیذاری 

حالم بده فهمیدم حاملم از خودم بم میاد از زندگیم از این بچه 

نزن این حرفو خیلیا حسرت بچه میخورن ...الان افسرده شدی یا فک کنم تو شک وتردیدی اینجوری میکنی از دوران حاملگیت لذت ببراگه شوهرت ادم خوبیه یابازبون رامش کن وزندگی کن

واسه ادمی که تااین حدببخشیدبیشعوره که به خاطرجواب حق توزندگی خواهرتومیخوادجهنم کنه خودتوناراحت نکن ارزش نداره

خب اگه واقعا اینجوری بود نباید بچه دار میشدی اون بچه چه گناهی داره به زندگی از یه دید دیگه نگاه کن ف ...

نمیخواستم برا اولین بار جلوگیری طبیعی داشتم بعدش قرص خوردم اما شدم اصلا نمیفهمم گیجم‌مگ میشه اخه

کردم قرص خوردم حتی جلوگیری طبیعی داشتم نمیدونم چیشد نمیدونم 

خوب پس اصلاااا ناشكري نكن خدا خواسته 

برو از زندگيت لذتت ببر

من تفاوت سنيم با مامانم ١٩ساله خيلي خوبه

دوست داشتم تفاوت سنيم با بچه ام همين باشه

اما ٢٦ازدواج كردم😆

2706