2733
2739

سنگینی حس میکنم .باهم دعوا کردن و الان من تاوان میدم ...اصلا درک نداره لجباز و یکدندست 😔😔😔😔هر روز تو دفترم شکرگزاری مینویسم تا انرژی های منفی رو دور کنم بازم روزای خوب رو جذب کنم ......میشه شما هم برام دعا کنید یکی که فک میکنه خدا دوسش داره برام دعای توسل بخونه ....منم براش آیت الکرسی میخونم خیلی محتاج دعاتونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم امشب وقت ندارم فردا برات توسل میخونم. البته خودشیفته نیستما معتقدم  خدا هممونو دوست داره.

فدات شم توروخدا از ته دل دعا کن ...نمیدونم عین پرنده ای هستم که انداختنم تو قفس هی خودمو میکوبم درودیوار 

فدات شم توروخدا از ته دل دعا کن ...نمیدونم عین پرنده ای هستم که انداختنم تو قفس هی خودمو میکوبم درود ...

فردا برات میخونم گلم منم محتاجم فقط برام یه صلوات بفرس

یه روز خوب میاد پس به چیزای خوب فکر کنیم
2738
تو برو ببین مادرتو به اون چه که بزاره یا نزاره  چرا اختیارتو میدی دست شوهرت اختلاف داره خودش ...

عزیزم به همین راحتیا  نیس هرکی شرایطش فرق میکنه طرفش فرق میکنه 

فدات شم توروخدا از ته دل دعا کن ...نمیدونم عین پرنده ای هستم که انداختنم تو قفس هی خودمو میکوبم درود ...

می فهممت انشاالله که به راحتی بتونی مادرِ عزیز تر از جانت رو ببینی ولی اگه من باشم به شوهرم میگم تو نمیای نیا ولی من باید برم دیدن مادرم. تمام.

می فهممت انشاالله که به راحتی بتونی مادرِ عزیز تر از جانت رو ببینی ولی اگه من باشم به شوهرم می ...

اگه قبول نکرد چی ..اگه گفت رفتی دیگه نیا چی ..با یک بچه ۶ ساله و یکی تو شکمت 

2706