2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوز اشنا نشدیم

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2731

مامان دوستم معرفی کرد اومدن خواستگاری اونجا آشنا شدیم😄😄😄 همونجا از اتاق اومدیم بیرون گفت مارو برای هم ساختن 😂😂😂

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738

بی تالک.ولی الان مث سگ پشیمونم اونم واسه خانوادش😖

فقط یه آرزو دارم 🤲و براش تااخر عمرم صبر میکنم 🌱.اونم اینه که یه نی نی داشته باشم 👶که به همسرم بگه بابا👨‍👧 دیگه هیچی از خدا نمیخوام.{◇توروخدا براهمسرم یه صلوات بفرستین😔◇}میدونم که گره ای که تو زندگیمه فقط به دستای خودت باز میشه😭🤲پس کمکم کن.

فضای مجازی بودگروه ازدواج واقعآ قسمت بود واقعآ هیچ جوره فکرشونمیکردم خداکسی بذاره سرراهم که ازنظر فرهنگی خانوادگی همه چی شبیه هم باشیم فقط خداهیچ کس فکرشونمیکنه متمایز اشناشدیم وانقدرتفاهوم داریم

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 

همسایه بودیم از وقتی دیدمش تو فکرم بود جذاب لعنتی آخرم مال خودم شد😂😂😂

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا...آشوبم آرامشم تویی...❤ الان دیگه پنج گل😍
2706