2737
2739
عنوان

دلم واسه دخترم کبابه انگار مادر بدی هستم 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1567 بازدید | 126 پست
وقتی بچه ها خوابن همه ی مادرا همین حسو دارن😂حس عذاب وجدان واینکه بچشون چقدر مظلومه

وااای از قیافه پسر من تو خوابم شیطنت میباره. وحشتناک شیطونه. البته من زیاد بهش گیر نمیدم. به این فکر میکنم چه همه آدم آرزوی داشتن یکی از اینارو دارن

چون شیرخشکیه بهش شیرمو ندادم دادم نگرفت تلاش نکردم برایش شیرخشک دادم غداشو نمیخوره بدغداس سرش داد می ...

این ک چیز عادییه ،،منم ب دختر شیر خشک دادم ،،منم بچه هامو یه جاهایی دعوا میکنم میزنم ،،تربیت از محبت واجب تره ،،بعدم بخاطر سلامتیش غذا دادی بهش دیگه ،،بزرگ میشه نگران نباش ،،بعد این روزا یادت میره

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دارم میگم ربات ک نیستم سریع تایپ کنم اصلا معنی ناراحتی رو میفهمید ای بابا حالا خوبه تاپیک جنجالی نیس ...

این همه که آماده ی پریدن به بقیه ای ی اشاره زده بودی داشتیم باهات همدردی میکردیم

بیخیال

حالت خوب نیست دیگه

2728
این ک چیز عادییه ،،منم ب دختر شیر خشک دادم ،،منم بچه هامو یه جاهایی دعوا میکنم میزنم ،،تربیت از محبت ...

اخه این خیلی بچس نمیفمه وقتی سرش داد میزنم بوس میکنم دستشو میکنه تودهنم الهی بمیرم ۱۷ماهش نشده هنوز

چون شیرخشکیه بهش شیرمو ندادم دادم نگرفت تلاش نکردم برایش شیرخشک دادم غداشو نمیخوره بدغداس سرش داد می ...

بخدا بچه بزرگ‌کردن سخت ترین کاره نباید بچه رو زد ولی خب ماهم آدمیم دیگه من خودمم بعضی وقتها انقدر خسته و داغون میشم سرشون داد میکشم بعدش پشیمون میشم ولی اینو میدونم هیچکس تو دنیا اندازه من دوستشون نداره 

نه دخترم بدعداس من سرش داد میزنم حرص میخورم هیچی نمخورع

چرا داد میزنی چرا حرص میخوری ولش کن فک.نکن ظالمم اینو میگما روانشناسی اینو میگ .چرا انقد گیر دادی ب غذاش اون وقتی میبینه تو عصبی هستی بیشتر استرس میگیره ک!وقتی بی خیال باشی اونم بهتر میشه غذا خوردنش مطمین باش اینووو .بعد ما قراره مادره کافی باشیم نه مادره خوب .

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷
2740

اسی کلا فکنم خیلی حالت بده بهتر بری استراحت کنی

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
منم وقتی تیکر بقیه رو میدیدم میگفتم کاش من جاشون بودم😍😂چش هم بزنی رفته.البته اخراش خیلی سخته و نمی ...

آی خداااا خیلی دیر میگذره

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..
چرا داد میزنی چرا حرص میخوری ولش کن فک.نکن ظالمم اینو میگما روانشناسی اینو میگ .چرا انقد گیر دادی ب ...

دقیقا به همین خاطر که حالش بده

خودش میدونه نباید اینجوری باشه

اما تو موقعیت آدم کنترلش از دست میده

چرا داد میزنی چرا حرص میخوری ولش کن فک.نکن ظالمم اینو میگما روانشناسی اینو میگ .چرا انقد گیر دادی ب ...

اخه عادت کرده فقط وفقط با گوشی نگاه کردن نیخوره انوقت باهر کلیپیم حال نمیکنه باید هی عوض کنم کلیپو ببینم کدومو میپسنده و باهاش ۱لقمه بخوره خسته شدم از غرزدنهای همسرم خستخ شدم

دارم میگم ربات ک نیستم سریع تایپ کنم اصلا معنی ناراحتی رو میفهمید ای بابا حالا خوبه تاپیک جنجالی نیس ...

عزیزم معلومه کلا ادم عصبی هستی..مگه بچه ها چی گفتن ک اینجوری حرف میزنی..

بهتره ب اعصابت بیشتر مسلط باشی..همه مادرا اینجورین..

سخته

اروم باش لطفا

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
2706